MasterChef Türkiye’yi Yayından Kaldırabilecek ifşa!

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye programını ve Acun Ilıcalı'yı zora sokacak bir görüntü servis edildi..

MasterChef Türkiye’yi Yayından Kaldırabilecek ifşa!
Yayınlanma Tarihi : 21 Eylül 2021 20:21

Yaklaşık 5 yıldır ekranda olan MasterChef Türkiye programı tartışma yaratacak bir ifşaa ile gündeme geldi.

Medyanın manşetlerden verdiği olay çok sayıda haber sitesi tarafından da haberleştirildi. MasterChef Türkiye'yi zora sokacak bu görüntülerin tüm güveni alt üst edebileceği yorumlarına neden oldu.

O İSİM YENİDEN GÜNDEMDE

Medyaradar'ın geçmiş olduğu özel haberine göre, yarışma hakkında bomba etkisi yaratan bir detaya yer verildi..

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir bölümde fırından çıkan baklavanın hazırlanan baklava ile aynı olmaması acaba yarışma kurgu mu sorusunu gündeme getirmişti.

ARKADAŞLARMIŞ...

Şimdi ise yarışmadaki sert çıkışlarıyla bilinen Hamza Mercimek'in eski yarışmacılardan olan Murat Özdemir ile önceden tanıştığı ve arkadaş olduğu ortaya çıktı. Hamza ile ilgili bir diğer iddia ise Murat Özdemir'in menajeri olduğu iddiası.. Ancak henüz bu iddia doğrulanmış değil..

MURAT ÖZDEMİR ÇOK BÜYÜK TEPKİ ÇEKMİŞTİ..

Yarışmada yer aldığı süre boyunca yapmış olduğu hareketlerle dikkat çeken Murat Özdemir sonrasında ise bir papağana yaptığı işkence ile gündeme gelmişti. Söz konusu papağan hayatını kaybetmişti. Ardından yarışmadan gönderilmiş fakat sos medyadan tepki çeken videolar yayınlamaya devam etmişti..

MasterChef'i zora sokacak video başlığıyla basında yer alan görüntüleri özel hayatın gizliliği gerekçesiyle Objektif Port sayfalarımızda yayınlamıyoruz.

Şimdi herkes görüntülerin hızla yayılmasının ardından Acun Ilıcalı ve MasterChef Türkiye jürisinin ne yanıt vereceğini merakla bekliyor..

Kaynak: Medyaradar