MasterChef Türkiye'de Ayrılık Kararı Somer Sivrioğlu Anında Tepkisini de gösterdi

TV8 Ekranında yayınlanan MasterChef Türkiye'de ayrılık kararı yaşandı. Somer Sivroğlu ise değişen bir şey yok diyerek tepki gösterdi.

MasterChef Türkiye'de Ayrılık Kararı Somer Sivrioğlu Anında Tepkisini de gösterdi
Yayınlanma Tarihi : 02 Ağustos 2021 20:04

Yayınlandığı günden itibaren fırtınalar estiren Acun Ilıcalı tarafından Türkiye'ye uyarlanan Masterchef Türkiye programının 1 Ağustos 2021 tarihli yayınında beklenmedik bir gelişme yaşandı. Ayrılık kararı karşısında yarışmacılar ve şefler şaşkına döndü. Üstelik ayrılan ismin yemek konusunda oldukça başarılı bir isim olması herkesin başka türlü şaşırmasına neden oldu.

En Son Haber'in TV8 canlı yayınından derlemesine göre : Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu'nun yönetimindeki MasterChef programında bomba bir ayrılık haberi yaşandı.

**************

Sezona yeni başlamasına rağmen fırtınalar estiren programda yaşanan ayrılık Somer Sivroğlu tarafından bile eleştirildi.

Dün gece yayınlanan bölümde adeta final turu heyecanı vardı. Ancak kadrodan ayrılmaya karar veren bir yarışmacı şaşkınlık yarattı. Somer Sivroğlu bu ayrılık kararı sonrası ateş püskürdü..

************

AYŞENUR KURTAR AYRILDI

aysenur-2984.jpg

Yeni bölümün başında yarışmadan çekilmek zorunda kaldığını duyuran Ayşenur Kurtar sonrasında ise stüdyoyu terk etti. Konuyla ilgili açıklamasında Ayşenur şunları söyledi::

****************

"Ailevi bir sebepten dolayı çekilmek zorunda kalıyorum. Devam etseydim sonuna kadar giderdim. Çok keyifli bir yer, çok güzel bir yer. Sizlerden birşeyler öğrenmeyi gerçekten çok isterdim. Özür dileyerek çekilmek istiyorum.''

***************

Evet Ayşenur Kurtar'ın ayrılık açıklaması aynen bu şekilde. Yaptığı bu açıklama Stüdyodaki ve ekran başındaki seyircilerde büyük şaşkınlığa yol açtı.

Ancak en sert tepkiyi Somer Şef gösterdi ve Somer Şef açıklamasında "Geçen sene de buna benzer bir olay yaşamıştık. Bizim için değişen birşey yok. Biz zaten bu turdan 5 kişi alacaktık, yine 5 kişi alacağız." diyerek tepki gösterdi...

27 Yaşındaki Ayşenur Kurtar yarışmaya Ankara'dan katılmıştı ve yemeklere 3 yıldır ilgisi olduğunu dile getirmişti.. Ailevi sebeplerden ötürü yarışmadan ayrılan Ayşenur Kurtar Masterchef yarışmasındaki mücadelesine son vererek çekilme kararı aldı..

Kaynak: Ensonhaber