MasterChef Emre Büber herkesi ağlatmıştı! Gerçekler derinden etkiledi

TV8 Ekranlarında yayınlanan MasterChef programındaki yarışmacılardan Emre Büber'in herkesin içini sızlatan hayat hikayesi... Acun Ilıcalı'da beklenmedik bir hamleyle Emre Büber'e hayatının teklifini yaptı.

MasterChef Emre Büber herkesi ağlatmıştı! Gerçekler derinden etkiledi
Yayınlanma Tarihi : 09 Kasım 2021 22:03

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 kanalında en çok izlenen programlardan biri de Masterchef programı. Milyonlarca kişiyi ekran başına toplayan programda deprem etkisi yaratan bir iddia ortaya atıldı.

Eksik ürünle yemek yaparak kendini yarışmadan kovduran Emre Büber hakkında herkesi ağlatan bir gerçek ortaya çıktı. Emre Büber meğer hastaymış.

Emre Büber'in rahatsızlığıyla ilgili bilgiler de gelmeye başladı. TV100 tarafından geçilen haberde Emre Büber'in Parkinson hastası olduğu belirtildi.

Acun Ilıcalı ise bu gelişme üzerine beklenmedik bir gelişme yaparak Parkinson hastası olduğu öğrenilen Emre Büber'e beklenmedik bir teklif yaptı...

Emre Büber'in Parkinson hastası olması nedeniyle yarışma da zor günler geçirdiği ve stres altında olduğundan çok fazla kilo verdiği de öne sürülürken yarışmadan ayrılmasına da bu durumun neden olduğu öğrenildi.

Acun Ilıcalı'nın teklifi ise Emre Büber'in hayatını değiştirebilir.

Emre Büber ayrılığıyla ilgili yaptığı açıklamada "Çok zor bir süreç yaşadım, sizler de biliyorsunuz. Spora başladım, buraya gelmek için 6 ay hazırlandım. Eski Emre'den eser kalmadı. Birinci olamadım ama sizlerle tanıştım. Pes etmedim şefim, tadında bırakmak istedim" ifadelerine yer vermişti...

Avusturya'da büyüten Emre Büber'in ayrıca aslen Konyalı da olduğu öğrenildi Dürüst bir kişilik olan Emre Büber mutfak bilgisi ve yaptığı yemeklerle herkesi de derinden etkilemeyi başarmış bir aşçıydı.

Emre Büber'e Acun Ilıcalı'nın sunmuş olduğu teklifin ne olduğu ise henüz açıklanmadı. Ancak TV100 tarafından geçilen bu haber Emre Büber hayranlarını şimdiden heyecanlandırmayı çoktan başardı bile..