MasterChef'te ortalık karıştı , Yarışmacılar birbirine girdi

TV8'te yayınlanan MasterCehf’te bu kez Türk mutfağının yemekleri değil yarışmacıların kavgaları konuşuldu, ortalık fena karıştı

MasterChef'te ortalık karıştı , Yarışmacılar birbirine girdi
Yayınlanma Tarihi : 10 Eylül 2021 23:55

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 ekranında yayınlanan Masterchef programı 2021 sezonuyla ekranda olmaya devam ediyor.

Reyting konusunda adeta zirvede olan programda yemekler kadar yarışmacıların tavırları da gündem olmuyor.

MasterChef programının son bölümünde büyük bir kavga çıktı. Dilara ve Emre arasında sinirler iyice gerildi, ipler koptu.

Emre program sırasında Dilara'ya tepki gösterip sesini yükseltince ortam fena gerildi.

DİLARA'NIN TEPKİSİ ÇOK İLGİNÇTİ

Dilara ve Emre arasındaki diyalog bir anda tartışmaya dönüşünce Emre sesini yükseltti. Dilara ise gayet soğuk bir tavır takındı ve Emre'yi duymamazlıktan geldi. Emre bu duruma daha da sinirlendi ve Dilara'ya baskı yapmaya devam etti.

DİLARA YEMEĞE DEVAM ETTİ

maxresdefault.jpg

Dilara ise stüdyoda olduğunu asla unutmadı ve tartışmaya aldırış etmeden yemeğine odaklandı. Emre'nin tüm sinirlerine dönüş yapmayıp karşılıkta vermedi.

Dilara'nın bu tavrı sosyal medyada da büyük ilgi gördü. Emre'nin bir kadına olan yüksek sesli tepkisi sosyal medyada büyük eleştiri aldı..

ACUN NE YAPACAK?

MasterChef'in son bölümünde Dilara'ya yönelik tavırları yüzünden eleştirilen Emre'yle ilgili Acun Ilıcalı'nın herhangi bir uyarı verip vermeyeceği merak ediliyor. Ne Jüri üyelerinden ne de Acun Ilıcalı'dan konuyla ilgili herhangi bir açıklama yok.

Emre'nin Dilara'ya yönelik tavırları nedeniyle uyarı alıp almayacağı henüz bilinmiyor.

Peki tavırlarıyla büyük beğeni toplayan yarışmacı Dilara aslında kimdir?

Dilara hakkında pek detaylı bilgi yok ancak edinilen bilgiye göre Dilara aslen Tekirdağlı. 24 Yaşında olan Dilara TV8 ekranlarında yayınlanan yarışmaya İstanbul'dan katıldı.

6 Senedir aşçılık mesleği ile uğraşan Dilara daha henüz 15 yaşındayken bu mesleğe ilgi duymuş ve başladığı staj sonrasında da mutfaktan kopamamıştır.

Yarışmadaki kendinden emin tavırlarıyla dikkat çeken Dilara programda da oldukça başarılı gösterilen isimler arasında yer alıyor.

Kaynak: TV100 - Objektif Port