Kötü Haber Geldi Müge Anlı Emekli Olup Ekranı Bırakabilir

Müge Anlı yeni sezona giriş yaptı ancak yaptığı açıklamalar herkesi şaşırttı. Sosyal medyada çok sayıda kişi böyle giderse Müge Anlı Emekli olacak diyerek..

Kötü Haber Geldi Müge Anlı Emekli Olup Ekranı Bırakabilir
Yayınlanma Tarihi : 02 Eylül 2021 20:56

Ekranların en uzun soluklu gündüz kuşağı programlarından olan Tatlı Sert programı, 30 Ağustos tarihinde ekranlara geri dönmüştü.

Müge Anlı yeni sezona iddialı bir giriş yaparken bugün yaptığı çıkış sosyal medyayı karıştırdı.

Birbirinden ilginç olayların işlendiği programda, 65 yaşındaki 5 çocuklu Cengiz Günsar ile birlikte kaçan 38 Yaşındaki Esra Atalay'ın hikayesi adeta programa damga vuran konulardandı.

Olay Kocaeli'de yaşanmıştı. 5 Çocuklu ve evli adamın daha önce de 30 ile 40'lu yaşlarda üç kadını kaçırdığı ve Esra Atalay'ı ise daha önce oğluna istediği öne sürüldü..

Bu durum karşısında Esra Atalay'ın annesi programa katılarak kızının geri dönmesi için yalvardı..

Hakkındaki iddialar sonrasında ATV ekranlarında yayınlanan programdaki canlı Yayına bağlanan Cengiz Günsar, Esra Atalay’ı kaçırmadığını iddia ederek “Esra beni kaçırdı.” diyerek bomba bir çıkış yaptı..

Konuyla ilgili açıklamasında Günsar, Esra Atalay’ı 21 yaşından itibaren kendisinin büyüttüğünü, mutlu olduklarını, karısından da boşanacağını itiraf etti.

GERÇEK ORTAYA ÇIKIYOR - İMAM NİKAHI KIYMIŞLAR

Öte yandan annesi tarafından geri dönmesi istenen Esra Atalay da dini nikah yaptıklarını belirterek iddiaları kabul etti.

MÜGE ANLI İSYAN ETTİ VE RESTİ ÇEKTİ

muge-3603.jpg
İtirafların ardından 65 yaşında 5 çocuk babası Cengiz Günsar ile kaçan 38 yaşındaki Esra Atalay’ın annesi, stüdyoda adeta feryat figan isyan etti..

Programda yaşanan bu olay böylesine ilginç bir hikayeye dönüşürken Esra Atalay’ın yayına katılmasıyla çıkan kargaşa, Müge Anlı’yı da küplere bindirdi.

En Son Haber'de yer alan habere göre: Müge Anlı, “ Yeter benim kafam almıyor. Benim başım tutuyor. Bir sakin lütfen.” diyerek tarafları sakinleştirmek için elinden gelen tüm çabayı harcadı.

Müge Anlı'nın bu isyanı yakında Müge Anlı'nın emekli olabileceği yorumlarına neden oldu. Şimdiye kadar 13 sezondur ekranda olan Müge Anlı'nın ''Yeter Benim kafam almıyor ve Başım tutuyor'' isyanı artık yorulmuş yorumlarına neden oldu..

Müge Anlı'nın işi de zor.

Bugüne kadar Müge Anlı 3212 kaybı bulmuş, 181 cinayeti aydınlatmış ve 930 aileyi ise aradıkları kayıp aile fertlerine kavuşturdu..