Hedef gösterilmişti. Tarkan sessizliğini bozdu! Ben susarım ama şarkılarım rahat durmaz

Şarkıcı Tarkan, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla Konya Büyükşehir Belediyesi’ne ait hayvan barınağında bir görevlinin elindeki kürekle bir köpeğin başına vurarak katletmesine isyan etmişti. O sözlerin ardından hedef olan Tarkan ateş püskürdü

Hedef gösterilmişti. Tarkan sessizliğini bozdu! Ben susarım ama şarkılarım rahat durmaz
Yayınlanma Tarihi : 27 Kasım 2022 23:33

Tüm Türkiye, Konya'da yaşanan hayvan katliamına isyan ederken tepki gösteren isimlerden biri de Megastar lakaplı şarkıcı Tarkan'dı.

Gerçek Gündem'in aktardığı habere göre; Tarkan'ın paylaşımı, kimi sosyal medya kullanıcıları tarafından hedef gösterildi. Tarkan ise Instagram üzerinden paylaştığı gönderiye "Ben beni bilirim. Beni bilen de iyi bilir. Ha, ben susarım ama şarkılarım rahat durmaz" notunu düştü:

"Söz gümüşse sükut altındır. Ben beni bilirim. Beni bilen de iyi bilir. O da bana yeter. Susarım o yüzden. Ha, ben susarım ama şarkılarım rahat durmaz."

İşte Tarkan'ın o paylaşımı

-001.jpg

TARKAN NE DEMİŞTİ?

Konya'daki hayvan katliamıyla ilgili olarak Tarkan sosyal medya hesabından şunları yazmıştı.

, "İzleyemedim üzüntümden bu korkunç görüntüleri. Bu nasıl bir caniliktir ve bu caniliğe tanık olanlar ne vicdansızdır ki bir dur demez, önüne geçmezler bunun. İnsanlığımdan bir daha utandım"

"Hesabı sorulmalı bunun, cezası verilmeli hayvanlara işkence yapan bu canilerin. Gerçi hep diyoruz bunları ama o sözüm ona yetkililer 3 maymunu oynuyorlar hep. Bilsinler ki, onlar da bu caniler kadar suçlular kayıtsız kaldıkları için."

Tarkan'ın açıklamasına destek verenler olduğu kadar eleştirenlerde olmuştu

Objektif Port Haber Merkezi