Haluk Levent Star TV ekranında Program Yapacak! Detaylar da Belli Oldu

Haluk Levent ilk kez bir televizyon programıyla ekranda olacak. Program Star TV ekranında yayınlanacak

Haluk Levent Star TV ekranında Program Yapacak! Detaylar da Belli Oldu
Yayınlanma Tarihi : 04 Ekim 2021 23:27

Haluk Levent televizyon ekranında bir ilki gerçekleştirecek. Yaptığı yardım kampanyalarıyla Türkiye'nin en güvendiği isimlerden biri haline gelen Haluk Levent yapacağı televizyon programıyla milyonların sesi olacak.

Gerçek yaşam hikayelerini ekrana getirecek olan Haluk Levent'in sunacağı programın adı ise Haluk Levent'le Yeniden olacak..

Sanatçı dostları ve arkadaşları da bu programa destek verecek. Yardıma ihtiyacı olanlarla yardım severler bu program sayesinde bir araya gelecekler. Milyonlarca ihtiyaç sahibine söz konusu programla el uzatılacak..

Star TV ekranında yayınlanacak programda müzik dinletileri de olacak. Haluk Levent müjdeli haberi sosyal medya hesabından da paylaşarak yakında Star TV'de olacağını duyurdu..

Konuyla ilgili Televizyon gazetesi'de bazı bilgiler paylaştı. Buna göre: Global Medya & Poll Production yapımcılığında hazırlanacak Haluk Levent’le “Yeniden”, milyonların sesi olacak.

7’den 70’e herkesin katılabileceği, interaktif bir yayıncılık anlayışıyla seyircisiyle buluşacak olan Haluk Levent, sürprizleriyle de çok konuşulacak. Milyonların ‘Haluk Abi’’si Haluk Levent, sesini duyuramayanların sesi, çaresizlerin çaresi olacak!

HALUK LEVENT BAŞKANLIĞI BIRAKACAK

Haluk Levent'in 1,5 yıl sonra kurucusu olduğu AHBAP vakfı başkanlığından ayrılacak. Ardından da Yurt dışına yerleşecek.

Haluk Levent'in Türkiye'den ayrılacağı güne kadar Star TV ekranında söz konusu programı sunmaya devam edeceği bildirildi.

Benzer programlar daha önce başka kanallarda da yapılmıştı. Ancak Haluk Levent'in Türkiye'nin en güvendiği isimlerden birisi olması yayınlanacak programı diğerlerinden çok daha farklı bir program haline getiriyor..

İlgili Haberler