Haluk Levent , Acun Ilıcalı için açık açık konuştu ve her şeyi anlattı

TV8'in patronu Acun Ilıcalı tarafından sanatçı Haluk Levent'e jüri üyeliği teklifi gittiği iddia ediliyordu. Haluk Levent açık açık her şeyi anlattı.

Haluk Levent , Acun Ilıcalı için açık açık konuştu ve her şeyi anlattı
Yayınlanma Tarihi : 04 Eylül 2021 01:48

Reyting konusunda Acun Ilıcalı'nın yapmayacağı şey yok. Davalık olduğu Zuhal Topal'i bile FOX'dan ayrılır ayrılmaz TV8 ekranlarına taşıdı.

Şimdilerde ise Türkiye'nin en çok sevdiği isimlerden biri kuşkusuz Haluk Levent. Bu yüzden zaman zaman Haluk Levent hakkında bazı iddialar gündeme getiriliyor.

O iddialardan biri ise Acun Ilıcalı tarafından kendisine teklif gittiği yönünde. Basında yer alan iddialara göre Acun Ilıcalı , Haluk Levent'e bir teklif götürdü. Bu teklif O ses Türkiye'de jüri üyeliği teklifiydi.

Haluk Levent'in bu teklife ne yanıt verdiği merak konusu olurken beklenen açıklama geldi ve Haluk Levent ''Sadece Arkadaşız'' diyerek Acun Ilıcalı'ya kapıları tamamen kapatmış oldu..

Gazete Duvar'da yer alan habere göre: Israrlı sorular üzerine Haluk Levent, "Sadece arkadaşız yemin ederim" diyerek basında çıkan iddiaları kesin bir dille yalanladı.

SAĞLIK DURUMU NASIL?

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Haluk Levent Koronavirüse yakalandığını açıklamış ve iki doz aşı olması nedeniyle hastalığı hafif atlattığını açıklamıştı. Konserlerinin ertelendiğini belirten Haluk Levent sağlık durumunun iyi olduğunu bildirdi..

HALUK LEVENT TÜRKİYE'DEN AYRILIYOR

Öte yandan Haluk Levent 26 Kasım tarihinde görevi başka bir arkadaşına bırakacağını söyledi. AHBAP'da başkan Olan Haluk Levent 26 Kasım 2022 tarihinde görevi başka bir isme devrederek Türkiye'den ayrılacak.

Yurt dışına yerleşecek olan Haluk Levent ülkeden ayrıldıktan sonra müzik hayatına odaklanacak. Haluk Levent Konuyla ilgili yaptığı açıklamada "Gelecek yılın 26 Kasım günü görevi yeni arkadaşlarımızdan birisine devredip yurtdışına yerleşiyorum. AHBAP üyeliğim devam edecek. AHBAP'ta 6 yıl dolmuş olacak. Artık müzik yapmak ve kendime zaman ayırmak istiyorum. Yani 1,5 yıl daha katlanacaksınız bana" ifadelerine yer vermişti..

TEPKİLERDE GECİKMEDİ

Öte yandan Haluk Levent'in Türkiye'yi terk edeceğine yönelik açıklamasına da bazı sosyal medya kullanıcıları tepki gösterdi. Daha ayrılmasına 1,5 sene olan bir adam neden şimdiden bunu açıklar ki amaç ne. Herhalde birilerinin yalvarıp dur gitme demesini bekliyor gibi oldukça sert yorumlar yapıldı.

Haluk Levent'in hemen hemen her yoruma yanıt verdiği biliniyor kendisiyle ilgili. Ancak bu tarz yorumları görmezden gelmesi ise gözlerden kaçmadı.

Kaynak: Gazeteduvar