FOX TV ekranında İsmail Küçükkaya'ya konuk olan Meral Akşener Bir İlki Gerçekleştirdi

FOX ekranı bugün dikkat çeken bir konuğu ağırladı. Program sunucusu İsmail Küçükkaya'nın daveti üzerine FOX TV ye gelen Meral Akşener bir ilki gerçekleştirdi.

FOX TV ekranında İsmail Küçükkaya'ya konuk olan Meral Akşener Bir İlki Gerçekleştirdi
Yayınlanma Tarihi : 03 Eylül 2021 20:05

Türkiye'nin yoğun gündemi sürüyor. İsmail Küçükkaya ise yaz tatili biter bitmez ekrana geri döndü. İlk olarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu programına konuk aldı. Sonrasında ise bugünkü yayında İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i ağırladı.

Meral Akşener'e herkesin en çok merak ettiği sorulardan birini sordu. CHP ve İyi Parti'nin Cumhurbaşkanı kim olacak sorusuydu.

Bilindiği gibi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yapmış olduğu bir açıklamada Belediye başkanlarının adaylığına sıcak bakmadığını belirtmiş ve bir dönem daha göreve devam etmeliler diyerek İmamoğlu ve Yavaş'a kapıları kapatmıştı.

Meral Akşener'in sonrasında İmamoğlu'nu öven açıklamaları acaba Akşener farklı mı düşünüyor yorumlarına neden olmuştu.

Yaşanan bu yoğun gündem içerisinde ise Meral Akşener FOX TV ekranında bir ilki gerçekleştirerek CHP'nin ve İyi Parti'nin Cumhurbaşkanı adayı kim olacak sorusuna yanıt verdi.

Yeniçağ'da yer alan habere göre: Çıkaracakları adayı en çok Cumhur İttifakı’nın merak ettiğini belirten Meral Akşener, “Neden bizim adayımız bu kadar merak ediliyor. Çünkü Millet İttifakı’nın adayı 13. Cumhurbaşkanı olacak.” açıklamasında bulundu

İKTİDARA MEYDAN OKUDU

Öte yandan İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Cumhur İttifakı bizim adayımızı öğrenmek istiyorsa erken seçim kararı alsın” diyerek meydan okudu..

ADAYIM DEMEDİ

Meral Akşener'in daha önce yapmış olduğu açıklamalardaki gibi adayım dememesi ise ortak aday konusunda CHP ile birlikte hareket etmeyi düşünüyor yorumlarına neden oldu. Meral Akşener ayrıca açıklamasında '' Benim kendi adıma en ufak bir planım yok. Türkiye’nin önünü tıkayacak bir hareketim olmayacak.'' diyerek CHP ile birlikte ortak hareket edeceklerinin altını resmen çizmiş oluyor..

Şimdi herkes İktidar medyasından bu açıklamalara karşın nasıl başka bir kulis haberi gelecek merak ediyor. Zira son dönemde Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi ısrarla CHP adayı şu olacak bu olacak gibisinden yazılar yapmaya devam ediyordu. Akşener'in açıklaması bir bakıma iktidar medyasına yanıt olacak türden oldu..