Fatih Portakal'dan Uğur Dündar'a Şok Edici Sedat Peker Tepkisi!

Gazeteci Fatih Portakal sosyal medya hesabından gazeteci Uğur Dündar'a tepki gösterdi. Sedat Peker çıkışıyla adeta günün konusu oldu.

Fatih Portakal'dan Uğur Dündar'a Şok Edici Sedat Peker Tepkisi!
Yayınlanma Tarihi : 26 Eylül 2021 14:26

Gazeteci Fatih Portakal sosyal medya hesabından Uğur Dündar'ın açıklamalarına tepki gösterdi.

Uğur Dündar dün yapmış olduğu bir açıklamada Sedat Peker'i övmüş sonrasında da Sedat Peker bu mesaj nedeniyle Uğur Dündar'a teşekkür etmişti.

Tartışmaya Fatih Portakal'da dahil olarak Uğur Dündar'a resti çekti.

İlk kez böylesi bir şey olurken Fatih Portakal'ın mesajına kimileri destek verdi kimileri ise eleştiri mesajları ekledi.

T24'ün geçtiği habere göre: Gazeteci Fatih Portakal, Uğur Dündar'ın organize suç örgütü lideri Sedat Peker hakkındaki "Halk, onu bir suç örgütü lideri olarak değil, temiz toplum savaşçısı olarak görüyor" paylaşımını yorumladı

Konuyla ilgili olarak Fatih Portakal Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Aralarında menfaat çatışması başlamasaydı bu araştırılmayan rezil iddiaları duyacak mıydık? Hayır! Her şeyin bir nedeni var. Dün susmuştu, bugün konuşuyor, yarın da susabilir. Peker, bir toplum savaşçısı degil benim gözümde. İhanete uğramış su anda araştırılmayan rezillikleri ifşa eden biri sadece…" ifadelerine yer verdi.

Gazeteci Uğur Dündar'dan önce Yılmaz Özdil'in de Sedat Peker hakkında övgü dolu sözleri bulunuyor.

Türkiye'nin Organize suç örgütü olduğu iddiasıyla hakkında yakalama kararı çıkardığı Sedat Peker genel olarak Sözcü gazetesi ve Cumhuriyet gazetesi gibi gazeteler tarafından haberleştiriliyor.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'da bu duruma dikkat çekmiş ve söz konusu gazetelere tepki göstermişti.

AÇIKLADIĞI BİLGİLERLE ZOR DURUMDA BIRAKIYOR

Açıkladığı bilgiler ve iddialarla gündemi sarsan Sedat Peker bir çok gazeteci ve siyasetçiyi hedef alıyor.

Kuzey Makedonya'dan Sonra Birleşik Arap Emirliklerine geçen Peker burada videolar yayınlıyor ve bazı iddialarda bulunuyordu.

Birleşik Arap Emirliklerinin talebi üzerine video çekmesi engellenen Peker'in son dönemde tweet atması da engellenmişti.

DÜNDAR VE PEKER NE DİYECEK?

Öte yandan şimdi herkes gazeteci Fatih Portakal'ın açıklamalarına Sedat Peker ve Uğur Dündar'ın ne diyeceğini çok merak ediyor.