Fatih Portakal Kitap Çıkışıyla Bir Anda Şimşekleri üzerine çekti büyük tepki var

Gazeteci Fatih Portakal sosyal medyasından yaptığı kitap açıklamasıyla büyük tepki çekti.

Fatih Portakal Kitap Çıkışıyla Bir Anda Şimşekleri üzerine çekti büyük tepki var
Yayınlanma Tarihi : 07 Eylül 2021 01:49

Gazeteci Fatih Portakal FOX TV'den istifa ettikten sonra herkes unutulup gideceğini söylüyordu. Oysa Fatih Portakal bırakın unutulmayı hemen hemen her gün yaptığı açıklamalarla gündem olmayı başarıyor.

Sözleri Muhalefet cephesinde büyük ilgi görürken iktidar cephesinden ise büyük tepki çekiyor.

Malumunuz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bir kitabı yayınlandı. Yayınlanan kitap çok sayıda yerde de haberleştirildi.

Herkesin bu kitapla ilgili bir yorumu vardı.

En sert yorum ise Gazeteci Fatih Portakal'dan geldi. Fatih Portakal sosyal medyasından yaptığı açıklamada adeta Erdoğan'ı kızdıracak bir çıkış yaptı.

Kitabı alacağını da sözlerinin sonuna Ekleyen Fatih Portakal adeta bomba etkisi yaratacak bir paylaşım yaparak Ak Partililerin büyük tepkisiyle karşılaştı. Peki Fatih Portakal ne yazmıştı?

Gerçek Gündem'in geçtiği habere göre: Fatih Portakal Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın “Daha Adil Bir Dünya Mümkün” kitabını değerlendirdi.

322142-315x503.png

Sözlerine “Vakit ayırıp da kendi mi yazmıştır acaba bu kitabı? Hiç tahmin etmiyorum.” diye başlayan Fatih Portakal “Alıp okuyacağım. Adaletsizliğin yönetim tarzı olduğu bu ülkede dünyaya nasıl bir adil düzen getirilecek anlamaya çalışacağım!” açıklamasında bulundu. Fatih Portakal'ın mesajına çok sayıda AK Partili tepki gösterirken muhalif isimler ise paylaşarak destek oldular.