Fatih Portakal CHP ve Muharrem İnce arasındaki tartışmaya katıldı tepki gösterdi

Muharrem İnce CHP'li İzmir belediye başkanıyla tartışmıştı bu tartışmaya gazeteci Fatih Portakal'da dahil oldu..

Fatih Portakal CHP ve Muharrem İnce arasındaki tartışmaya katıldı tepki gösterdi
Yayınlanma Tarihi : 23 Ağustos 2021 19:49

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce ile CHP arasındaki kavga sürüyor. Tunç Soyer sosyal medya hesabından peş peşe açıklamalarda bulunarak Adam kızdı şeklinde paylaşımlar yaparken sosyal medyada da ise İnce ve Kılıçdaroğlu taraftarları adeta ikiye bölünmüş durumda..

Kavga giderek kızışıyor..

Muharrem İnce'den İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Soyer'e : Kimsin sen de benim afişlerimi söküyorsun" diyerek meydan okuyan bir açıklama gelmişti.

T24'te de bu açıklamalar haber yapılmıştı. Muhalefeti de zaman zaman eleştiren gazetecilerden biri olan Fatih Portakal'da bu tartışmaya dahil olarak bu haberi sosyal medya hesabından paylaştı.

Sonrasında da paylaşımına bir yorum ekleyerek sert bir tepki gösterdi.

Muhalif duruşuyla bilinen çoğu zaman muhalefeti de eleştiren Fatih Portakal bakın Muharrem İnce Tunç Soyer arasındaki kavga için ne yazdı:

Doğru olmamasını umuyorum. Günümüzdeki yasakçı, engelleyici, egolu yönetim zihniyetinden ders alınması gerekir. Demokrasi azınlığın hakkını savunmak değil midir?

Öte yandan Fatih Portakal paylaşımına Tunç Soyer ve İzmir Büyükşehir Belediyesinin hesabını etiketlemeyi de ihmal etmedi..

Kaynak: Objektif Port - t24