Fatih Portakal bu kadına hastayım diyerek resmen ilan etti

Gazeteci Fatih Portakal, Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası'nda Polonya'yı eleyip sonrasında da büyük bir başarı elde eden Ebrar Karakurt’la ilgili dikkat çeken bir paylaşım yaptı..

Fatih Portakal bu kadına hastayım diyerek resmen ilan etti
Yayınlanma Tarihi : 01 Eylül 2021 17:39

Gazeteci Fatih Portakal sosyal medyasından ses getirecek paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Son paylaşımı yine gündeme oturmayı başardı.

Açıkçası rahatsız olan çevreler olsa da Türk kadınının başarısını açıktan kutlayan isimlerde var. O isimlerden biri de gazeteci Fatih Portakal.

Yeniçağ'da yer alan habere göre: Gazeteci Fatih Portakal, Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası'nda Polonya'yı eleyerek yarı finale yükselen milli takımımızda Ebrar Karakurt’un performasıyla ilgili ses getirecek bir paylaşım yaptı.

Gazeteci Fatih Portakal söz konusu paylaşımında, “Bu Ebrar’a hastayım. Nasıl bir güç ve yetenek bu? Ayakta alkışlıyorum, şapka çıkarıyorum. #FileninSultanları yarı finalde…” diyerek Ebrar Karakurt'u tebrik etti..

010920211624337295648.jpg

EBRAR KARAKURT KİMDİR?

s-e7760ba0af68d77d6b9f1da4e5a194e17bb4ff9c.jpg

Henüz 21 yaşında olan Ebrar Karakurt 17 ocak 2000 Doğumludur. Ebrar Karakurt nerelidir sorusunun cevabı ise Balıkesirlidir.

U18 Avrupa Şampiyonası en iyi smaçörü ünvanına sahip olan Ebrar Karakurt başarısıyla ses getiren bir milli sporcudur. En çok merak edilen ise Ebrar Karakurt'un boyu kaç cm ? Sorusudur.. Boyu 1,96 metre olan Ebrar Karakurt başarısından daha uzun yıllar söz ettireceğe benziyor.

Objektif Port olarak Ebrar'ı bir kez daha tebrik ederiz..

Kaynak: Yeniçağ - Objektif Port