Farah Zeynep Abdullah Yine Ateş Püskürdü! Sözleri Ankara'yı salladı

TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisiyle adını geniş kitlelere duyuran Farah Zeynep Abdullah yine gündeme ilişkin açıklamalar yaptı. Sözleri Ankara'yı bile salladı

Farah Zeynep Abdullah Yine Ateş Püskürdü! Sözleri Ankara'yı salladı
Yayınlanma Tarihi : 25 Ekim 2021 19:41

TRT1'in reyting rekorları kıran Masumlar Apartmanı dizisinde İnci karakterine veren başarılı oyuncu Farah Zeynep Abdullah sezon sonunda bu diziden ayrılarak seyirciye veda etmişti.

Bergen filminin hazırlıklarını sürdüren başarılı oyuncu sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanmasıyla biliniyor.

Türkiye gündemine sessiz kalmayan Farah Zeynep Abdullah yine ülke gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu. Açıklamaları Ankara'daki siyasileri kızdıracak türden oldu.

Gazete Duvar'ın geçtiği habere göre başarılı Oyuncu Farah Zeynep Abdullah, sosyal medyada yayılan hayvana şiddet görüntülerine yaptığı paylaşımla tepki gösterdi. Evinin yolundaki bir köpeği öldürdüğü iddia edilen kişinin görüntülerini alıntılayan Farah Zeynep Abdyllah, "Bu şerefsiz iblisler yerine, ışık hızıyla abuk sabuk suçlamalarla müzisyenlerin falan peşine düşüyorsunuz ya, bir orda takır tukur harekete geçiyorsunuz ya, hiç mi utanmıyorsunuz?" açıklamasında bulundu.

ANKARA'YA SESLENDİ! BOMBA AÇIKLAMALAR

Açıklamasının devamında Farah Zeynep Abdullah, Emniyet Genel Müdürlüğüne ve Adalet Bakanlığına sert sözlerle seslendi.

'PURGE Mİ OLSUN ÜLKEDE?' TEPKİSİ


Başarılı oyuncu Farah Zeynep Abdullah, bir sonraki paylaşımının devamında ise "Katillere verilen güce bak ya. Ülkede insan öldürüyor cezasız, hayvan katlediyor cezasız. Ne olsun purge mü olsun ülkede?" diyerek sert bir çıkış yaptı..

FARAH ZEYNEP ABDULLAH'IN TEPKİSİ İLK DEĞİL

Farah Zeynep Abdullah daha öncede oyuncu arkadaşı Ezgi Mola'ya açılan davaya tepki göstermişti.

Sert ve muhalif çıkışıyla bilinen Farah Zeynep Abdullah toplumsal olaylara sessiz kalmamasıyla biliniyor.

Başarılı oyuncunun bu duruşunu bazı hayranları desteklerken bazı hayranları ise oyunculuğunu yap siyasete karışma diyerek eleştiriyor.

Ancak Farah Zeynep Abdullah doğru bildiğini haykırmaktan asla geri kalmıyor. Başarılı oyuncunun son çıkışı da sosyal medyayı sallarken aynı zamanda da çok sayıda haber sitesi tarafından haberleştirildi..

Kaynak: Gazeteduvar