Eylül Ortasında Dönmesi Beklenen Müge Anlı Herkesi Şaşırttı

Eylül ayında ATV ekranlarında yeniden ekrana dönecek olan Müge Anlı paylaşımıyla herkesi heyecanlandırdı.

Eylül Ortasında Dönmesi Beklenen Müge Anlı Herkesi Şaşırttı
Yayınlanma Tarihi : 30 Ağustos 2021 04:14

TV Dünyası Haziran ayında sezon arası vermişti. Çok sayıda program ve dizi de bu kapsamda yayına ara vermişti.

Müge Anlı yönetimindeki ATV ekranlarının en çok izlenen gündüz kuşağı programı ''Tatlı Sert'' programı da sezon finali vermişti.

Eylül Ayının genelde ikinci haftası programlar ve diziler sezona başlıyorlar. Müge Anlı ise bu geleneği bozdu. Şaşırtan bir kararla Müge Anlı'nın programının daha erken başlayacağı duyuruldu.

13406577-728xauto.jpg

TV100'de yer alan habere göre Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 30 Ağustos Pazartesi günü saat 10.00'da başlıyor.. Eylül ayının ortasında ekrana dönmesi beklenen programın beklenenden daha önce başlayacak olması çok sayıda Müge Anlı'nın sevenini de çok sevindirdi.

Öte yandan programla ilgili Yeni fragmanı da takipçileriyle paylaşan Müge Anlı "Yarın sabah Allah'tan bir mani olmazsa beraberiz. Bu güzel jenerik için yönetmenim ve kurgu yönetmenimle tüm ekip arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Herkesin eline, emeğine sağlık. Allah utandırmasın..." açıklamasında bulundu..

Yarın Müge Anlı'nın programının başlayacak olması çok sayıda izleyiciyi de çok sevindirdi. Hatta internette en çok aranan konulardan biri de Müge Anlı'nın dönüş tarihi oldu..

Objektif Port olarak Müge Anlı ve ekibine yeni sezonda başarılar dileriz.