Ece Üner'in Büyük Çöküşü! Kanal D Şaşkın ve Yollar Ayrıldı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Susma programını sunan Ece Üner reyting konusunda zor günler geçiriyor. Müge Anlı'ya rakip olacağım diye yola çıkınca ATV'nin bile gerisinde kalan Kanal D programına sunuculuk yapmaya başladı. Ece Üner için çözüm bulundu

Ece Üner'in Büyük Çöküşü! Kanal D Şaşkın ve Yollar Ayrıldı
Yayınlanma Tarihi : 03 Kasım 2021 07:09

Ece Üner Show TV Ana haber bültenini bıraktıktan sonra Kanal D ekranlarında yayınlanan Susma programında sunuculuğa başladı.

Müge Anlı'ya rakip olacağım diye yola çıkan Ece Üner reytinglerde adeta hayatının şokunu yaşıyor.

Medyaradar bugün Haber İskelesi tarafından yayınlanan bir haberi okuyucusuna duyurdu. O habere göre Ece Üner'in reytinglerde dibi gördüğünden söz ediliyordu.

Bir zamanlar Show TV ekranlarında reyting birinciliğine oynayan Ece Üner şimdi reyting yarışında sonlarda yer almaya başladı.

KANAL D'NİN BULDUĞU ÇÖZÜM HERKESİ ŞAŞIRTTI

Kanal D yönetimi de radikal bir karar alarak faturayı programın yapımcısı olan Bloom Medya’ya kesti. Bu gelişme üzerine ilgili yapım şirketiyle yollar ayrıldı. Bloom medya yerine PH Yapım ile el sıkışıldı.

SORUN YAPIM ŞİRKETİ OLAMAZ

Öte yandan konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Objektif Port Genel Yayın Yönetmeni Sadık Şimşek dikkat çeken bir değerlendirme yaparak şunları kaydetti.

Üzgünüm ama sorun yapım şirketi olamaz. Sorun Ece Üner yönetimindeki Susma programının formatı ve yayınlanış biçiminde. Program ekrana gelmeden önce de ne yazık ki yoğun eleştiri almıştı.

Toplum hala Müge Anlı'yı izlemeye devam ediyor.

Aslı varken taklitlerini kimse izlemek istemiyor. Ece Üner habercilik konusunda başarılı bir isimdi. Öyle de kalmalıydı. Veya en azından haber temalı bir program sunmalıydı.

Bunu yapmayarak bu tarz programların sunuculuğunu üstlenmiş olması bugün olmasa bile ileriki dönemde kendisinin de kabul edecek olduğu bir hata olacaktır. Geçmişte Fatih Portakal'ın da benzer programlarda yer aldığı ancak başarılı olamadığını görmüştük. Ana haber konusunda ise zirveye oynamıştı.

Ece Üner şimdilik yoluna devam ediyor. Reytingler düzelmeyince bu kez Kanal D yönetimi yapım şirketini değil maalesef Ece Üner'i gönderecektir.