Ece Üner Umduğunu Bulamadı, Büyük Çöküş

Ece Üner için işler hiç iyiye gitmiyor. Kanal D ekranında yayınlanan 'Susma' programından ayrılıklar sürüyor..

Ece Üner Umduğunu Bulamadı, Büyük Çöküş
Yayınlanma Tarihi : 04 Eylül 2021 19:37

Show TV ekranında Ana haber bültenini sunarken herkesin sevdiği ve beğeniyle izlediği bir ana haber sunucusu olan Ece Üner şimdilerde Kanal D ekranında yayınlanan 'Susma' adlı programı sunuyor.

Müge Anlı'ya rakip olarak yola çıktığı söyleniyordu ancak Müge Anlı kadar anlaşılan ekranda uzun süre kalamayacak gibi.

Müge Anlı 10 yılı devirmiş neredeyse 15.yıla doğru koşuyor.

Ece Üner ise daha ilk ayında sorun yaşamaya başladı. Ekibinden peş peşe istifalar geldi. O istifalarla ilgili çok sayıda haber sitesi ise çeşitli iddialar gündeme getirmişti.

Ece Üner cephesinden nasıl bir açıklama gelecek çok merak ediliyordu. Hemen hemen her konuda açıklama yapmasıyla bilinen Ece Üner bu kez susarken yapım şirketi bir açıklama yayınladı ve iddiaları yalanladı.

NE OLMUŞTU?

Haber Sol'da yer alan habere göre Kanal D'de yayımlanan "Ece Üner ile Susma" programında çalışan 7 gazeteci istifa etmiş, istifanın gerekçesi olayların manipüle edildiği ve reyting uğruna çarpıtıldığı iddiası öne sürülmüştü.

İddialara Ece Üner Cephesinden flaş bir yanıt geldi..

9.jpg

Bloom Medya'dan bir açıklama geldi, iddialar yalanlandı.

Açıklama şöyle:

“Bloom Medya olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Ece Üner ile susma Programı hakkında dün bazı haber mecralarında yayınlanan asılsız iddialardan büyük hoşnutsuzluk duyduğumuzu belirtmek isteriz.

Programda yer alan konular, içeriğimiz gereği katılan kişilerin kendi iddialarını ve yaşadıklarını yansıtmaktadır. Programımızda hiçbir şekilde manipülasyona yer verilmemektedir. Bu durum zaten gerçek kişi ve olayların yer aldığı programımızın içeriğine ters düşmektedir. Yapılan bu haberlerin gerçeği yansıtmadığını önemle belirtmek isteriz”

REYTİNGLERDE İYİ DEĞİL

Ece Üner'in Susma programında sadece ekip istifası sorunu yok. Reytinglerde istenilen seviyede değil. Müge Anlı'nın oldukça gerisinde kalan programda işler yolunda gitmezse ekran vedası bile gündeme gelebilir.

ECE ÜNER ZİRVEDEYDİ

Ana haber sunuculuğu görevindeyken Ece Üner adeta zirvedeki isimlerden sadece biriydi. FOX ekranlarında yayınlanan Selçuk Tepeli Ana haber bülteni kadar izlenirliği vardı.

Acaba Ece Üner gündüz kuşağı programlarına geçtiği için pişman mıdır bilemeyiz ama anlaşılan ekran macerası oldukça kısa sürecek görünüyor..