Devlet Bahçeli , Müge Anlı'ya mesaj gönderdi sosyal medya yıkıldı

Yeni yayın sezonuna başlayan Müge Anlı ilk yayın günlerinde şaşırtan bir mesaj aldı..

Devlet Bahçeli , Müge Anlı'ya mesaj gönderdi sosyal medya yıkıldı
Yayınlanma Tarihi : 31 Ağustos 2021 16:49

Türkiye'nin en çok izlenen gündüz kuşağı programlarından birini sunan Müge Anlı yeni sezona dün itibariyle başladı.

Ancak bugünkü yayında Müge Anlı dahil tüm seyircileri şaşırtan bir gelişme yaşandı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Müge Anlı'nın seyircilerinden ve sıkı takipçilerinden olduğu ortaya çıktı.

Cumhuriyet'te yer alan habere göre MHP Genel Başkanı Bahçeli program sunucu Müge Anlı'ya gönderdiği mesajda dikkat çeken ifadeler kullandı.

Bahçeli mesajında şunları kaydetti:

kapak-120628.jpg

“Sayın Müge Anlı Türk televizyonlarındaki sosyal sorumluluk bilincinin en güzel örneklerinden biri olan beğeni ve dikkatle takip edilen Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yeni yayın dönemini tebrik ediyor, sizlere ve tüm çalışma ekibinize kolaylıklar diliyorum.”

Öte yandan Müge Anlı'da Devlet Bahçeli'ye teşekkürlerini iletti.

BAHÇELİ HALK TV'YE DE MESAJ YOLLAMIŞTI

Öte yandan MHP Genel Başkanı sadece ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına değil daha öncede Halk TV'den Özlem Gürses'in sunmuş olduğu programa mesaj göndermiş ve Özlem Gürses'te o mesajı okumuştu.

Bahçeli'nin Müge Anlı'ya yönelik gönderdiği mesaj sosyal medyada da en çok konuşulan konular arasına girmeyi başardı. Çok sayıda seyirci anlaşılan Bahçeli'de Müge Anlı'nın sıkı takipçilerinden yorumu yapıldı..