Danilo Şef MasterChef yayınından neden ayrıldı! Gerçek ortaya çıktı

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef programında Jüri üyesi olarak yer alan Danilo Şef MasterChef'i bıraktı iddiaları vardı. Acun Ilıcalı bu sorunla ilgili bir açıklama yaptı.

Danilo Şef MasterChef yayınından neden ayrıldı! Gerçek ortaya çıktı
Yayınlanma Tarihi : 05 Eylül 2021 18:59

Uzun bir süredir TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef programında uzun bir süredir yer alan Danilo Şef geçtiğimiz günlerde aniden yayından ayrılmıştı.

Sonrasında çok sayıda haber sitesi yarışmadaki jüri üyeliği koltuğundan ayrılıyor haberleri yapmaya başladı.

Danilo Şef'in neden ayrıldığını ise Objektif Port sayfalarımızda haberleştirerek yayınlamıştık.

Annesi rahatsızlanmış ve bu nedenle programdan çıkmak zorunda kalmıştı. Bu açıklamaya rağmen asılsız haberler yayılmaya başlayınca sonunda gerek Acun Ilıcalı gerekse Danilo Şef'ten bir açıklama geldi.

Konuyla ilgili açıklamasında Danilo Şef yaptığı açıklamasında "Annem küçük bir rahatsızlık yaşadı. Onun için hemen yanına gitmek zorunda kaldım. Sıkıntı yok; tabi ki de babamı kaybettikten sonra bizim yanımıza geldi.. Onun için her zaman ihtiyacı olduğu sürecinde yanına koşmak görevimiz. Ama şükür iyi" ifadelerine yer verdi.

BİR AÇIKLAMADA ACUN'DAN GELDİ

Öte yandan Acun Ilıcalı'da konuyla ilgili bir açıklama yaparak iddiaları yalanladı. Ancak açıklaması sosyal medyasından yaptığı düşman çatlatan bir fotoğrafla oldu.

İşte Acun Ilıcalı'nın yaptığı o paylaşım

640xauto-bsd0.jpg

Somer Şef ve Danilo Şef ile birlikte aynı masadan fotoğraf paylaşan Acun Ilıcalı adeta düşman çatlatmış oldu.

Kaynak: Haber3 - Objektif Port