Çukur'un Yamaç'ı Aras Bulut İynemli yeniden setlere dönüyor

Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinde hayat verdiği Yamaç karakteriyle hafızalara kazınan Aras Bulut İynemli setlere geri dönüyor. Bu kez bir dizi değil film

Çukur'un Yamaç'ı Aras Bulut İynemli yeniden setlere dönüyor
Yayınlanma Tarihi : 13 Ekim 2021 21:21

Çukur dizisi bugün olmuş hala hafızalarda. İnternette izlenme rekorları kıran tekrarları sosyal medyada da gündem olmaya devam ediyor.

Çukur dizisinde Yamaç karakterine hayat veren Aras Bulut İynemli bu dizi sayesinde dünyanın tanıdığı oyunculardan biri haline dönüştü.

Balkan ziyaretinde Kuzey Makedonya'nın başkenti Üsküp'te herkes peşinden koşmuştu. Ünü sadece Türkiye değil yurt dışına da uzanan Aras Bulut İynemli son olarak Çukur dizisinde yer almış ve dizi final yaptıktan sonra da setlerden uzak kalmıştı.

Ne zaman geri dönecek merak konusuydu. Sonunda Aras Bulut İynemli setlere geri dönüyor. Bomba projesini ise röportajlar konusunda usta bir isim olan Ayşe Arman duyurdu..

Dizi dünyasına Öyle bir geçer zaman ki diziyle adım atan Aras Bulut İynemli asıl çıkışını ise Çağatay Ulusoy ile birlikte başrolü paylaşmış olduğu İçerde dizisiyle elde etmişti.

4 Sezon Show TV ekranında yayınlanan Çukur dizisiyle büyük bir başarı elde eden Aras Bulut İynemli Türkiye ve Dünyaya adını bu dizi sayesinde duyurarak efsaneye dönüşmüştü.

4 Sezon boyunca Show TV'de yayınlanan Çukur dizisi final yapınca başarılı oyuncu setlerden uzak kalmıştı..

Gazeteci Ayşe Arman'ın aktardığı habere göre 29 Ekim 2023’te, yani cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yıldönümünde ses getirecek çok büyük bir proje geliyor. Bu projede Cumhuriyetimizin kurucusu ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ü canlandıracak isim ise Aras Bulut İynemli olacak... Yapımcılığını Lanister Medya’nın üstlenmiş olduğu dev projede yönetmen koltuğunda ise Mehmet Ada Öztekin yer alacak...

Öte yandan Ayşe Arman'ın bu duyurusu üzerine Aras Bulut İynemli tercihinin oldukça doğru bir karar olduğuna dikkat çekildi. Başarılı oyuncunun yeteneğine dikkat çeken yorumcular Aras Bulut İynemli'nin Mustafa Kemal Atatürk'ü canlandırma konusunda oldukça başarılı olacağını dile getirdiler.. Öte yandan Televizyon gazetesinin derlemesine göre Ayşe Arman'da konuyla ilgili açıklamasında genç oyuncunun bu rolün altından büyük bir başarıyla kalkacağına emin olduğunu dile getirdi..

Aras Bulut İynemli hakkında bazı bilgiler..

Çukur dizisiyle ünlenen Aras Bulut İynemli 25 Ağustos 1990 tarihinde dünyaya gelmiştir. 2021 itibariyle 31 yaşında olan başarılı oyuncu İstanbul doğumludur. İTÜ Uçak mühendisliği bölümünden mezun olan başarılı oyuncu 2023 yılında Mustafa Kemal Atatürk'ü canlandıracaktır.