Büyük Tartışma. Armağan Çağlayan'dan Esra Erol'u Kızdıracak Tepki

Son dönemde televizyonculuğa veda eden ve işini internet üzerinden devam ettiren Armağan Çağlayan bu kez Esra Erol'u kızdıracak bir çıkışla gündeme geldi.

Büyük Tartışma. Armağan Çağlayan'dan Esra Erol'u Kızdıracak Tepki
Yayınlanma Tarihi : 09 Kasım 2021 19:42

Youtube üzerinden kurduğu kanalla çok sayıda ünlü ismi ağırlayan Armağan Çağlayan başarıdan başarıya koşuyor. Kanalı izlenme rekorları kırarken sosyal medyayı da aktif bir şekilde kullanan Armağan Çağlayan tartışma yaratacak bir açıklamayla gündeme geldi.

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklama Esra Erol cephesini çileden çıkaracak türden oldu.

TV100 tarafından paylaşılan habere göre: Armağan Çağlayan yaptığı paylaşımıyla Esra Erol’da programının yorumcularından biri olan Avukat Hülya Kuran’ı sert sözlerle eleştirerek hedef aldı.

Armağan Çağlayan'ın sözleri bir anda Türkiye gündemine otururken Esra Erol cephesinden nasıl bir cevap gelecek çok merak ediliyor.

Twitter hesabı üzerinden Armağan Çağlayan yaptığı tepki dolu paylaşımda "Esra Erol’daki Avukat Hülya Hanım da Türk toplumunun ahlak bekçisi maşallah! Herkese ahlak öğretiyor! Kimse de demiyor ki SANANE!" ifadelerine yer verdi.

Armağan Çağlayan'ın açıklamaları kısa sürede gündem olurken hem avukat hem de Esra Erol'un nasıl bir yanıt vereceği çok merak ediliyor

MÜGE ANLI'NIN PROGRAMINDA DA BENZER DURUM SÖZ KONUSU

Öte yandan Müge Anlı'nın sunmuş olduğu Tatlı ve Sert programında da konuklar arasında avukatlar yer alıyor ve programda işlenen konuları yorumluyorlar.

Esra Erol'un programında da başarılı avukatlardan Hülya Kuran yorumlarıyla dikkat çekiyor. Son dönemin en başarılı avukatlarından biri olarak gösterilen Hülya Kuran yorumlarıyla kimi vatandaşlar tarafından destek görürken kimi vatandaşlardan da eleştiri alıyor.

Son eleştiren isim ise ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan oldu