Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'den boşanmaya ilişkin açıklama! Böyle ilan ettiler

Son bir kaç gündür ünlü oyuncu Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti hakkında boşanma iddiaları gündemde dolaşıyordu. Konuyla ilgili olarak dizi oyuncusu Burak Özçivit ve Fahriye Evcen iddialara yanıt verdiler.

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'den boşanmaya ilişkin açıklama! Böyle ilan ettiler
Yayınlanma Tarihi : 11 Kasım 2021 19:04

Son bir kaç gündür ünlüler yalan haberlerle boğuşuyorlar. Künyesi bile belli olmayan siteler gerçeği yansıtmayan banka haberlerinden sonra şimdi de ünlüler dünyasıyla ilgili yalan haberler yayınlamaya başladılar.

Geçtiğimiz günlerde Alişan ve Eşi Buse Varol'un boşanacağı öne sürülmüş bu iddiaların ise yalan olduğu ortaya çıkmıştı. Şimdilerde ise yalan haber üreten siteler hedeflerine Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çiftini aldılar. İkilinin boşanacağı öne sürülüyordu. İddialar doğru çıkmadı.

TGRT haber tarafından paylaşılan haberde Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in iddialara vermiş olduğu yanıttan bahsedildi.

Magazin basınında yer alan söylentileri yalan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti oğullarıyla birlikte kahvaltı yapmış oldukları anlara ait bir fotoğraf karesi paylaştılar.

618a13344e3fe00ea85bdf82.jpg

Dedikodulara böylelikle yanıt veren mutlu çift magazin basınındaki söz konusu iddialara ise gülüp geçtiklerini göstermiş oldular.

ŞİMŞEK'TEN TEPKİ

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in boşanma haberlerine ilişkin kısa bir değerlendirmede bulunan Objektif Port Genel Yayın Yönetmeni Sadık Şimşek'te ateş püskürdü. Şimşek şunları ifade etti:

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte insanlar haberleri gazetelerden değil internetten okuyorlar. Bir kontrol mekanizması olmaması nedeniyle masa başında uydurma haberler yazanlar ne yazık ki insanların özel hayatlarını hiçe sayıyorlar. Gerek Alişan gerek Buse Varol gerekse de Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in bu haberler karşısında harekete geçerek yasal yollara başvurması gerekiyor. Künyesi bile belli olmadan meydanı boş bulan bu haber yayıncıları maalesef yalan haber üretmeye devam ediyorlar. Bunları engellemenin en iyi yolu bu kişilere karşı yasal mercilere başvurmak olmalıdır. Cezalar ne kadar ağır olursa bu tarz haberleri üretmeye de cesaret edemeyeceklerdir.