AK PARTİ'de bir istifa daha! İsmail Soyan, görevinden istifa etti.

Pazaryeri ilçe başkanı İsmail Soyan, görevinden istifa etti. AK PARTİ'de yeni bir isim göreve gelecek

AK PARTİ'de bir istifa daha! İsmail Soyan, görevinden istifa etti.
Yayınlanma Tarihi : 23 Ekim 2022 15:06

Seçimler yaklaşırken AK PARTİ teşkilatlarında da yenilenme çalışmaları başladı. İktidar partisindeki bu yeniliğin seçime doğru artarak devam etmesi bekleniyor.

Bilecek'in Pazaryeri ilçesi teşkilat başkanı İsmail Soyan'da istifa etti. İstifasıyla ilgili sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı.

"2019 yılında beni bu göreve layık gören Başta Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Teşkilat Başkanımız Erkan Kandemir’e, o dönemin AK Parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık’a ve birlikte yol yürüdüğüm her biri birbirinden kıymetli dava arkadaşlarıma Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanımız Sayın Fatih Dönmez’e, eski Bakanlarımızdan Prof. Dr. Nabi Avcı’ya Devlet Bakanımız Sayın Prof. Dr. Yalçın Akdoğan’a önceki dönem AK Parti Bilecik Milletvekilimiz Fahrettin Poyraz’a Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Erdemir’e, Strateji Geliştirme Başkanı Mehmet Mut’a AK Parti Bilecik Milletvekilimiz Selim Yağcı’ya İl Başkanımız Serkan Yıldırım’a İl Kadın Kolları Başkanımız Mutlu Selen Haşit’e İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Karadayı’ya ilçe Kadın Kolları Başkanımız Büşra Kanat’a, önceki dönemlerde ilçemizde görev yapmış ilçe başkanlarımıza ve Belediye Başkanımız Zekiye Tekin’e teşekkür ediyorum."