QNB Finansbank'tan 50 BİN TL anında %1,34 faiz oranıyla yeni kredi

QNB Finansbank yeni kredi paketini duyurdu. Tanışma kredisi verilen kredi %1,34 faiz oranıyla 50 Bin Türk lirası ve üzerinde sunulabilecek. Üstelik bu kredi 3 ay geri ödemesiz

QNB Finansbank'tan 50 BİN TL anında %1,34 faiz oranıyla yeni kredi
Yayınlanma Tarihi : 07 Ekim 2021 22:05

Bankalar 2021 yılının son aylarına yaklaştığımız şu günlerde peş peşe yeni kredi paketlerini sunmaya başladılar.

Türkiye'nin en güçlü bankalarından birisi olan QNB Finansbank bankta yeni müşterilerine özel tanışma kredisi fırsatı sunmaya başladı. Banka İhtiyaçlar arttığında QNB Finansbank her zaman yanınızda sloganıyla farklı ihtiyaçlara yönelik hazırlamış olduğu kredi tekliflerini resmi internet sitesinden duyurdu.

En dikkat çeken kredi ise kuşkusuz tanışma kredisi oldu.

Tanışma Kredisiyle ilgili yapılan açıklamada '' Hangi banka müşterisi olursanız olun QNB Finansbank müşterisi olduğunuzda ilk ihtiyaç kredinize özel tanışma kredisi faiz oranlarından faydalanabilirsiniz'' ifadelerine yer verildi..


Banka tarafından ayrıca Kampanyalı İhtiyaç Kredisi fırsatı da sunuldu buna göre QNB Finansbank’tan son 1 yıl içerisinde ihtiyaç kredisi ya da hazır kredi kullanmadıysanız ve mevcutta açık ihtiyaç krediniz ya da hazır krediniz bulunmuyorsa size özel oranlardan yeni bir krediden yararlanabilirsiniz..

Banka ayrıca Kolay ödemeli kredi paketi de sunuyor.. Bir başka kredi ise doğum günü kredisi. Bunun için tek şart doğum gününüzün denk geldiği ay süresince krediden yararlanılabiliyor..

Banka tarafından sağlanan kredilere ilişkin diğer bilgiler ise şu şekilde


Borç Transferi Kredisi: Diğer tüm banka borçlarınızı QNB Finansbank’ta tek çatı altında toplayarak ödemelerinizi düzenleyin.


Kamu Çalışanına Özel Kredi: Kamu çalışanlarına özel fırsat! Avantajlı faiz oranları ve 3 ay erteleme seçeneği ile kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi QNB Finansbank’ta.


Finansmaaş Kredisi: Maaşını QNB Finansbank’tan alan müşterilerimize özel ihtiyaç kredisi faiz oranı avantajımızdan faydalanın.


3 Ay Ödemesiz İhtiyaç Kredisi: İhtiyaçlarınızı şimdi karşılayın, ödemeye 3 ay sonra başlayın.

KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILACAK?

Banka tarafından yapılan açıklamada '' QNB Finansbank müşterileri, 0850 220 8 573 numaralı Alo Kredi hattımızı arayarak da 7/24 ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler'' denildi

Öte yandan TC Kimlik numaranızı 5030’a mesajla göndererek de başvuru yapabilirsiniz. 50 Bin Türk lirası ve üzeri kredi fırsatı için QNB Finansbank şubelerinden de başvuru yapabilirsiniz. QNB Finansbank tarafından sunulan bu kredide faiz oranı %1,34 olarak yansıtılacak..

50 BİN TL KREDİ ÇEKTİM NE KADAR ÖDEYECEĞİM?

50 Bin Türk lirası kredi çekerseniz eğer aylık 1.840 taksit tutarınız olacaktır. 36 ay sonunda toplam ödenen tutar ise 66.250 TL olacaktır.

İlgili Haberler