QNB Finansbank 300 TL'ye Varan Ödül Dağıtacak! Son Tarih 31 Temmuz 2021

QNB Finansbank tarafından yapılan açıklamada 300 Türk Lirasına varan bir fırsat sunuldu. Bankanın bu cazip fırsatından yararlanmak içinde ayrıntılar belli oldu. İşte detaylar...

QNB Finansbank 300 TL'ye Varan Ödül Dağıtacak! Son Tarih 31 Temmuz 2021
Yayınlanma Tarihi : 26 Temmuz 2021 14:22

Türkiye'nin en yenilikçi bankası QNB Finansbank tarafından yapılan açıklama kısa sürede vatandaşların dikkatini çekti. Banka müşterisi olmayı kolaylaştıran yeni bir uygulamaya imza atan QNB Finansbank, ilk defa müşterisi olacakları da mutlu edecek müjdeyi açıklamasında duyurdu.

Yenilikçi ve sürdürülebilir fırsatları müşterilerinin önüne çıkartan QNB Finansbank son açıklamasında, QNB Mobil üzerinden görüntülü konuşma gerçekleştirerek banka müşterisi olanlara özel CardFinans ile yapacakları ilk harcamaya 300 Türk Lirasına varan Hediye Para fırsatını sundu. Banka tarafından duyurulan kampanya için son katılım tarihi 31 Temmuz Cumartesi günü olarak belirlendi.

Kampanyaya katılım sağlamak isteyen vatandaşların akıllı telefonlarına QNB Mobil uygulamasını indirerek başvuru yapmaları ve uygulama üzerinden görüntülü konuşma gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Görüntülü konuşma sonrası QNB Finansbank müşterisi olan vatandaşlar ilk harcamalarında yararlanacakları 300 Türk Lirasına varan Hediye Para sahibi olarak neredeyse ilk harcamalarını bedavaya getirecek.

Kaynak: EgeHaber