Ortalık Toz Duman Sedat Peker'in iddiaları sonrası bir itirafta Cemal Enginyurt'tan geldi.

Sedat Peker yayınladığı videolarla Türkiye gündemini sarsarken MHP'den ihraç edilen sonrasında Demokrat Parti'ye geçen Cemal Enginyurt bomba bir otel itirafında bulundu. Gündem adeta sallandı.

Ortalık Toz Duman Sedat Peker'in iddiaları sonrası bir itirafta Cemal Enginyurt'tan geldi.
Yayınlanma Tarihi : 12 Haziran 2021 02:55

Sedat Peker Türkiye gündemini sarsacak iddialarda bulunmaya devam ediyor. Çok sayıda iddia ortalıkta dolaşırken bazı isimlerle olan görüşmelerini de yayınlayarak adeta Özel hayatın gizliliğini ve haberleşmenin gizliliğini ihlal ediyor.

Tüm bu yaşananlar doğrultusunda ise siyasetçi Cemal Enginyurt bomba açıklamalarda bulundu..

CEMAL ENGİNYURT O OTELDE KALIP KALMADIĞINI AÇIKLADI: BAŞKA OTELDE KALDIM


Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt'tan dikkat çekici bir itiraf geldi. Enginyurt Organize Suç Örgütü Lİderi Sedat Peker'in iddialarıyla gündeme gelen Paramount Otel’de değil Royal Palace'da kaldığını söyledi.

CİHAN EKŞİOĞLU BENİM KARDEŞİM

TV100'de bir programa konuk olan Demokrat Partili Cemal Enginyurt, Sedat Peker'in iddialarına cevap verdi. Peker'in videolarında sık sık bahsettiği Paramount Otel’de kalmadığını belirten Enginyurt Cihan Ekşioğlu ile ilgili de bir itirafta bulundu. "Cihan Ekşioğlu benim kardeşim" diyen Enginyurt Ekşioğlu'nun kendisini ailesi ile beraber misafir etme teklifinde bulunduğunu, kednisinin de bu teklife evet yanıtını verdiğini söyledi.

Cihan Ekşioğlu'nun çok sevdiği ve değer verdiği bir arkadaşı olduğunu söyleyen Enginyurt Ekşioğlu'nun Ordulu olduğunu ve hayırsever bir insan olduğunu ifade etti. Kendisinin de Ordu milletvekili olduğunu belirten Enginyurt, Ekşioğlu'nun bir çok yardımda bulunduğunu söyledi.

Programa katılan İsmail Saymaz ise Enginyurt'a Paramount Otel'i kastederek "Sen o otelde kaldın mı?" sorusunu yöneltti. Enginyurt ise o otelde kalmadığını, Cihan Ekşioğlu'nun daveti ile Royal Palace'de kadlığını söyledi. Saymaz bu kez "para verdin mi?" diye sordu. Enginyurt ise para vermediğini söyledi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.