Maaşını Ziraat bankasından alan tüm emeklileri ilgilendiren duyuru

Ziraat Bankası’ndan maaş alan emeklileri ilgilendiren kampanya duyurusu yapıldı.

Maaşını Ziraat bankasından alan tüm emeklileri ilgilendiren duyuru
Yayınlanma Tarihi : 03 Ağustos 2021 20:13

Ziraat Bankası uygun kredi seçeneklerinin yanı sıra emeklilere sağlamış olduğu çok sayıda destek ve kampanyayla da dikkat çekiyor.

Kamu bankası olan Ziraat Bankası emeklilere destek olmak amacıyla yeni bir kampanya duyurdu. Buna göre Türk Telekom ile ortaklaşa alınan karar doğrultusunda emeklilerin yararlanabileceği bir paket açıklandı.

Banka tarafından yapılan açıklamaya göre Ziraat Bankası'ndan maaş alan emekliler , Türk Telekom’dan yurtiçi her yöne 750 dakika, her yöne 750 SMS, 5 GB cepten internet, Türk Telekom mobil hatlarıyla sınırsız konuşma tarifesine 12 ay taahhütle 25 TL’ye sahip olabilecekler.

***************************

KAMPANYADAN NASIL YARARLANACAK?

Öte yandan Banka tarafından yapılan açıklamada Kampanyadan yararlanmak için kimliğinizle birlikte size en yakın Türk Telekom bayisine başvurmanız yeterli ifadelerine yer verildi.

Ayrıca Ziraat Bankası açıklamasının sonunda Bankamız maaş müşterisi olduğunuza ilişkin kontroller yapıldıktan sonra size özel tarifeden yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz diyerek emeklileri ilgilendiren kampanyanın duyurusu yapıldı..

**********************

​Ayrıca yapılan duyuruda Hattın iptal olması veya abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması halinde kampanya kapsamında sunulan aylık ücret indirimi ilgili fatura dönemi sonunda iptal edilecektir uyarısına yer verildi.

ZİRAAT BANKASINDAN EMEKLİLERİ İLGİLENDİREN BİR MÜJDE DAHA VAR

Ziraat Bankası'ndan maaş alan emeklilere uygun koşullarda kredi imkanı sağlanıyor. Bu kapsamda krediye ilişkin detayların yer aldığı bir açıklamada yapıldı:

12.jpg

Şubeye gitmeden dijital ortamda yapılan kredi başvurusuna ilişkin detaylarda banka tarafından açıklandı.

Buna göre Yıllık Maliyet oranı faiz tahsis ücreti ve vergiler temel alınarak hesaplanmıştır. 35 yaş için hesaplanan 1 yıllık ortalama sigorta masrafı tüketici kredisi için 39,67-TL, konut kredisi için 108,19.-TL'dir.

***********

Ayrıca Banka tarafınsan sağlanmış olan Kredi paketine ait faiz oranlarından; Bankkart, KMH ve Talimat Ürünlerine sahip olan veya yeni başvuruda bulunan; BES, AZG, DASK, Konut Sigortası, KASKO, Eşya Sigortası ve Klasik Sivil Yangın Sigortası ürünlerinden en az üç tanesine sahip olan veya yeni başvuruda bulunanlar faydalanabilecektir.

*************

Ziraat Bankası tarafından sağlanan Konut Kredisi için; Bankkart, KMH ve Talimat Ürünlerine sahip olan veya yeni başvuruda bulunan; BES, AZG, Konut Sigortası, KASKO, Eşya Sigortası, Klasik Sivil Yangın Sigortası ürünlerinden en az dört tanesine sahip olan veya yeni başvuruda bulunanlar faydalanabilecektir.

*******************

Kampanyadan maaşını Bankamız aracılığı ile alan emeklilerimiz faydalanabilecektir.

Detaylı bilgi için şubelerimize başvurabilirsiniz.

Kaynak: Ziraat Bankası

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.