Atilla Yeşilada konuşuyor Muhalifler coşuyor dolar beklentisini açıkladı

Atilla Yeşilada yayınladığı videoda DOLAR - TL kuru üzerinde çarpıcı iddialarda bulundu..

Atilla Yeşilada konuşuyor Muhalifler coşuyor dolar beklentisini açıkladı
Yayınlanma Tarihi : 21 Ağustos 2021 18:06

Başta Milli gazete olmak üzere muhalefete yakın çok sayıda yayın kuruluşu sürekli olarak dolar kuru patlayacak dolar kuru şöyle olacak başlıklı haberler yayınlanıyor.

Aynı gazetenin internet sitesinde ilk olarak dolardan kaçın haberi yapıldı. Ardından ise dolara yatırım yapın haberi yayınlandı.

Çok sayıda vatandaşın kafasını karıştıran bu haberler ise tepkiye yol açıyor. Dolar konusunda yatırım önerisi taşıyan bu haberlere karşın ise ısrarla aynı çevreler yayınlarına devam ediyor.

Lira yükseldiğinde manşetine çekmeyen bu çevreler dolarda küçük bir yükseliş olunca ise dolar patladı manşetleri atmaktan da geri kalmıyorlar.

ATİLLA YEŞİLADA'DAN TEPKİ ÇEKEN AÇIKLAMA

Dolar konusunda açıklamalarda bulunan Atilla Yeşilada ise yayınladığı videoda tamda dış güçlerin istediği tarzdan bir açıklama yaparak dolara yatırım yapılması çağrısında bulundu.

Çok sayıda vatandaşın dolar kuruyla mücadele kapsamında iş yerlerinin kirasını Dolardan Türk lirasına çevirdiği bir ortamda böylesi bir açıklamanın yapılması tepkiye yol açtı.

GURBETÇİLER DOLAR GETİRİP YATIRIM YAPIYOR ATİLLA YEŞİLADA VE MİLLİ GAZETE İSE DOLAR HABERLERİ POMPALIYOR

Çok sayıda gurbetçinin Türkiye'ye döviz getirerek yatırım yaptığı bir dönemden geçerken muhalif kimliğiyle bilinen Milli gazete Atilla Yeşilada'nın dolara yatırım yapın çağrısını haberleştiriyor.

Atilla Yeşilada ne demişti?

“Lütfen benim bu söylediklerimi yatırım tavsiyesi olarak kullanın. Gidin yatırım yapın”

Fotoğraf: unsplash