Akbank 150 Bin TL'den konut satmaya başladı

Akbank ev sahibi olmak isteyenlere 150 Bin Türk Lirasından başlayan fiyatlarla konut satışına başladı. icradan ev satışı hakkında detaylar belli oldu

Akbank 150 Bin TL'den konut satmaya başladı
Yayınlanma Tarihi : 18 Haziran 2021 10:00

Akbank icradan konut satışı listesini yayınladı: 150 bin TL’ye daireler var

Akbank gayrimenkul satış listesini resmi internet sayfası üzerinden duyurdu. Yayınlanan ilanlar arasında 150 bin TL’ye konut satışı ilanı yapıldı. İlanlara ihale yöntemi ile katılım sağlanacak. Sizde bu şekilde ev sahibi olabilirsiniz.

Yıllardır kira ödeyip ev sahibi olma hayali kuranlar için kapı aralandı. Akbank gayrimenkul satış listesini resmi internet sayfası üzerinden duyurdu.

Yayınlanan ilan listesinde 120 bin TL, 150 bin TL’ye konut satışları bulunuyor. İlanda yer alan konutlara a teklif verebilmek için en yakın Akbank Şubesi’ne başvurulması gerekiyor. Ayrıca taşınmazın Başlangıç Bedelinin %10’u tutarındaki teminatın yatırılması ve şubemizde doldurulacak “AKBANK TA.Ş. GAYRİMENKUL SATIŞ ŞARTNAMESİ’nin her sayfasının imzalanması gerekecek.

BAŞVURU İÇİN NE BELGELER GEREKLİ?

Vatandaşlardan istenen belgeler ise belli oldu. Yapılan açıklamada Gayrimenkul Satış Şartnamesi ve yatırılan teminatın dekontuna ilave olarak;

1- Gerçek kişiler için; Nüfus cüzdan fotokopisi
2- Tüzel kişiler için; AKBANK TA.Ş. GAYRİMENKUL SATIŞ ŞARTNAMESİ’ni imzalayan kişinin şirket yetkilisi olduğunu gösterir en son tarihli imza sirküleri, ticaret sicil gazetesi ve vergi levhası fotokopilerinin şubemize teslim edilmesi gerekmekte.

TEKLİFİ NASIL VERECEKSİNİZ?

Peki teklifi nasıl vereceksiniz? Akbank bu konuda da açıklama yaptı. Akbank Şubesi tarafından oluşturulan başvurunuz, gerekli kontroller yapılarak onaylandıktan sonra kayıtlı cep telefonunuza Gayrimenkul Satış Yönetimi Sistemine giriş için gerekli şifre ile size dönüş sağlanacak.

Daha sonra ise Kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yaparak teklifinizi ileteceksiniz.

Fakat Banka’dan bir uyarı var eğer müşterek teklif vermek isterseniz taliplilerin her birinin, AKBANK TA.Ş. GAYRİMENKUL SATIŞ ŞARTNAMESİ’nde talep edilen bilgileri ve son satırında bulunan müşterek teklif vermede yetkili kişi ve telefon bilgilerini doldurarak yetkilendirmeleri gerekiyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.