%1,61 Vakıfbank'tan İhtiyaçlarınız için anında 50 bin TL'lik Kredi

Vakıfbank kredi konusunda yine vatandaşa cazip fırsatlar sunmaya devam ediyor. 36 ay vadeli 50 Bin Türk lirasına kadar Vakıfbank kredi veriyor.. Kredinin ayrıntıları da belli oldu.

%1,61 Vakıfbank'tan İhtiyaçlarınız için anında 50 bin TL'lik Kredi
Yayınlanma Tarihi : 10 Ekim 2021 16:54

Vakıfbank Türkiye'nin en güvenilir bankalarından biri olmakla birlikte vatandaşın yanında da her zaman yer almayı tercih ediyor. Dönem dönem yeni kredi kampanyalarını duyuran Vakıfbank şimdi de taksitli ihtiyaç kredisi fırsatı sunuyor.

Vakıfbank tarafından sağlanan bu krediyle Evlilikten eğitime, beyaz eşyadan mobilyaya tüm istekleriniz için gerekli nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Banka tarafından Taksitli İhtiyaç Kredisi ile ilgili detaylarda resmi olarak duyuruldu.

Banka tarafından sağlanan Kredinin özellikleri şu şekildedir.


36 aya kadar vade seçenekleri ile aylık, 3 aylık dönemler veya değişken taksitlerle geri ödeme seçenekleri vardır.*


Belirli ve düzenli bir geliri olan (ticari nitelikli kişiler hariç) ve istihbaratı olumlu olan gerçek kişilere kullandırılır.


Ek olarak Kredi kullanan kişiye, Hayat Sigortası da yapılır.


Taksitli ihtiyaç kredisi Teminat karşılığı kullandırılır.


*Ayrıca Vade kredi tutarına göre değişmektedir. Ve 50.000 TL’ye (dahil) kadar kullandırılacak kredilerde maksimum vade 36 ay, 50.001 TL ve üzerinde kullandırılacak kredilerde ise maksimum vade 24 ay olarak belirlenmiştir.

NE KADAR ÖDEYECEĞİM?

50 bin TL'lik kredi çeken bir vatandaşın ödeyeceği taksit tutarı da belli oldu. Vakıfbank tarafından sağlanacak olan taksitli ihtiyaç kredisinde ödeme planı aşağıdaki gibi olacaktır.

Kredi Miktarı 50 Bin Türk Lirası olacak olup vade ise 36 ay olarak belirlenecektir. 36 Ay boyunca ödenecek taksit tutarı 1.940 TL olacaktır. Toplamda ödenecek tutar ise 69.850 olarak belirlenmiştir.

Başvuru için ise Vakıfbank resmi internet sitesi kullanılabilir. Daha fazla bilgi ise Vakıfbank şubeleri ve müşteri temsilcilerindedir.

İlgili Haberler