%1,60 Faiz Oranıyla İş Bankası 50 Bin TL'lik Yeni Kredi Veriyor

İş bankası cazip kredi fırsatları sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda İş bankası 50 Bin Türk Lirası'na kadar 36 ay vadeli uygun kredi veriyor.

%1,60 Faiz Oranıyla İş Bankası 50 Bin TL'lik Yeni Kredi Veriyor
Yayınlanma Tarihi : 10 Ekim 2021 07:54

İş bankası uygun kredi fırsatlarıyla tüketicinin yanında olmaya devam ediyor. Dileğiniz ne olursa olsun, ihtiyaç krediniz her an İş Bankası’nda sloganıyla İş bankası ihtiyaç kredisi veriyor.

36 ay vadeli olan krediden yararlanmak için 50 Bin TL sınırını geçmemek gerekiyor. 50 Bin TL üzeri çekilen kredilerde vade 24 ay oluyor.

Üstelik banka tarafından sağlanan bu kredide faiz oranı da çok uygun. %1,60 faiz oranıyla İş bankası tarafından sağlanan kredi için taksit seçeneklerinizi de kendiniz belirleyebiliyorsunuz.

İsterseniz esnek isterseniz eşit taksitlerle..

Krediyle ilgili olarak Banka tarafından yapılan açıklamada '' Üstelik, Anında Kredi’ye başvururken dilerseniz ilk taksitinizi krediyi kullandığınız tarihten 3 ay sonra olacak şekilde belirleyebilir ve kredinizi eşit taksitlerle geri ödeyebilirsiniz'' ifadelerine de yer verildi..

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

3 Aya varan ödemesiz dönemli bu krediye İşcep veya İnternet şubesi üzerinden başvuru yapılabiliyor. Öte yandan 90 güne varan ödemesiz dönem seçiminden bankamatiklerden yapılan kredi başvurularında geçerli olmuyor.

Daha detaylı bilgi alabilmek için bankanın şubesine de gidebilirsiniz..

Diğer başvuru kanalları ise..

0 850 724 0 724 Telefon şubesi aranarak veya NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİR aralarında boşluk bırakılarak yazılıp 4402’ye mesaj göndererek..

NE KADAR ÖDEYECEĞİM?

50 000 TL kredi çekerseniz eğer vade tutarı 36 ay olacaksa aylık taksit tutarınız 1.936 TL olacaktır.

İş bankası tarafından sağlanan bu uygun fırsatlı ihtiyaç kredisi bankanın resmi internet sitesinden duyuruldu...

Kaynak: İş Bankası

İlgili Haberler