1,59 Faiz Oranıyla Ziraat Bankası'ndan 36 Ay Vadeli Yeni Kredi

Ziraat Bankası 50.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli yeni kredi paketini duyurdu. Kredideki dikkat çeken detay 1,59 faiz oranı olması..

1,59 Faiz Oranıyla Ziraat Bankası'ndan 36 Ay Vadeli Yeni Kredi
Yayınlanma Tarihi : 09 Ekim 2021 13:40

Sonbahar aylarının gelmesiyle birlikte bazı bankalar resmi sitelerinden yeni kredi paketlerini duyurmaya başladılar. Bir kredi duyurusu daha yapan banka da kamu bankası Ziraat Bankası oldu.

Ziraat Bankası uygun kredi seçenekleriyle vatandaşın yanında yer almaya devam ediyor. 36 ay vadeli krediye ilişkin detaylarda belli oldu.

Tüketici kredisi başlığı altında yayınlana kredi ödeme açısından esnek bir yapıya sahip olacak. Öte yandan Banka tarafından yapılan açıklamada 50.000 TL’ye kadar olan krediler için 36 aya kadar, 50.001 TL ve üzeri olan krediler için 24 aya kadar vade imkânı bulunmaktadır'' ifadelerine yer verildi..


Ayrıca yapılan bir diğer uyarıda ise Şahsi ve/veya maddi teminat alınmaktadır ifadelerine yer verilirken Bankamız, bireysel kredi kullanan müşterilerine Hayat Sigortası* ürünü sunmaktadır'' bilgisine de yer veriliyor..


*Hayat Sigortası ürünleri Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş. tarafından sunulmakta olup, Ziraat Bankası Şubeleri Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş. acentesidir.

Başvuru kanalları da açıklandı

Ziraat Bankası Şubeleri

Ziraat Bankası internet sitesi

Ziraat Bankası mobil uygulaması

Ziraat bankası internet şubesi

Ziraat Bankası ATM'leri

Ziraat Bankası Çağrı merkezi

NE KADAR ÖDEME YAPACAĞIM?

49 Bin TL kredi çeken bir vatandaş 36 ay vadeli olarak alacağı bu krediye aylık 1.894 TL taksit ödeyecektir. Uygulanacak faiz oranı da % 1,59 olacaktır..

Ziraat Bankası tarafından sağlanan bu uygun koşullu krediden banka müşterileri yararlanabilecek olup daha detaylı bilgi için bankanın şubesine uğrayabilir veya çağrı merkezinden detaylı bilgiler alabilirsiniz

Kaynak: Ziraat Bankası

İlgili Haberler