Zelenskiy'nin Oynadığı Dizi Netflix'e Tekrar Eklendi!

Ukrayna Cumhurbaşkanı Volodimir Zelenskiy'nin başrol oyuncusu olarak yer aldığı 'Halkın Hizmetkarı' dizisi tekrar Netflix platformuna eklendi.

Zelenskiy'nin Oynadığı Dizi Netflix'e Tekrar Eklendi!
Yayınlanma Tarihi : 19 Mart 2022 00:13

Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenskiy'in başrolünde yer aldığı 'Halkın Hizmetkarı' isimli dizi tekrardan Netflix'te izleyiciler ile buluşacak.

Başrolünde Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy'nin yanı sıra siyasete girmeden önce sunduğu komedi programlarında birlikte çalıştığı oyuncu ve komedyen arkadaşlarının da yer aldığı 'Servant of the People' Türkçe ismi ile 'Halkın Hizmetkarı' dizisi 2007-2021 yılları arasında Netflix kütüphanesinde yer alıyordu. 2021 yılında Netflix kütüphanesinden kaldırın dizi, Rusya'nın Ukrayna'yı işgaliyle birlilke tekrarda yayınlanmaya başladı. 16 Mart tarihinde Netflix'in ABD platformunda izleyici karşısına geçen dizi milyonlar tarafından tekrardan izlenmeye başladı.

Zelenskiy Cumhurbaşkanı Rolünü Oynuyordu

'Halkın Hizmetkarı' dizisi ile dünya çapında ün kazanan Zelenskiy, oynadığı dizide sıradan bir lise öğretmeniyken beklenmedik bir şekilde Ukrayna Cumhurbaşkanı oluyordu.

3 sezondan oluşan dizinin her bir bölümü farklı farklı komedi ve ulusal olaylara ışık tutuyor.