Yıllardır rakibi yoktu. Müge Anlı bu kez yandı! Güçlü Rakip geldi

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yıllardır rakibi yoktu. Yeni rakip üstelik Star TV'de boy gösterecek. Nehir Erdoğan ile Erkan Petakkaya’nın başrollerindeki Sana Söz dizisi fırtınalar estirecek görünüyor.

Yıllardır rakibi yoktu. Müge Anlı bu kez yandı! Güçlü Rakip geldi
Yayınlanma Tarihi : 08 Kasım 2021 02:38

Sana Söz dizisi ilk bölümüyle ekrana geldi. Salı rekabetine katılan Sana söz dizisi bundan böyle TRT1 ekranlarındaki Masumlar Apartmanı ile FOX TV ekranındaki Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin rakibi olacak.

Nehir Erdoğan ve Erkan Petekkaya'nın başrollerindeki dizide tıpkı Müge Anlı'nın programına benzer bir format işleniyor.

Nehir Erdoğan'ın performansı hayran bırakırken herkes Müge Anlı'yı izliyor gibi oldu. Nehir Erdoğan adeta Müge Anlı'nın popülerliği sayesinde adeta fırtınalar estirdi.

Star TV diziyi farkındalık yaratmak için büyük bir kampanya ile duyurdu. Dizinin ilk bölümü Masumlar Apartmanı ve Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin başarılı performansı nedeniyle fazla reyting alamadı.

Ancak dizinin yeni bölümlerde bir sıçrama yapması bekleniyor. Basının neredeyse tüm ilgisi Sana Söz dizisinin üzerindeydi.

11.jpg

İlk bölümde özellikle Nehir Erdoğan ve Erkan Petekkaya arasında yaşanan diyaloglar seyirciyi adeta büyüledi.

Gerilim dolu bölümde Erkan Petekkaya genç bir kızın hayatını kurtardı. Emniyet güçlerinin de yoğun destek verdiği operasyonda adeta Erkan Petakkaya başarılı bir performans sergiledi.

DUBLÖR KULLANDI İDDİASI

Öte yandan nehre atlayan Erkan Petekkaya'nın bu sahnede dublör kullandığını da öne sürenler oldu. Ancak başarılı oyuncunun da yakın çevresinden edinilen bilgiye göre yüzmeyi iyi bildiği söyleniyor.

Sana Söz dizisinin 2.bölümüne ait yayınlanan yeni bölüm fragmanında Nehir Erdoğan'ın canlandırdığı Elif Karaca karakterini zorlu bir süreç bekliyor ve hakkında suç duyurusunda bulunuluyor. Erkan Petekkaya'nın canlandırdığı Ömer karakteri ise Elif Karaca ile yine yoğun bir tartışmaya girecek..

Sana Söz adlı Dizi yeni bölümüyle 9 Kasım 2021 tarihinde Star TV ekranında yayında olacak.

MÜGE ANLI ŞİMDİLİK SESSİZ

Müge Anlı'yı adeta performansıyla taklit eden Elif Karaca karakterinin sosyal medyada ilgi görmesi Müge Anlı'yı ise sessizliğe gömdü. Başarılı sunucu henüz diziyle ilgili herhangi bir açıklama yapmadı.