Yeniden Seyirci Karşısına Çıkacak Olan Kıvanç Tatlıtuğ'un Rol Arkadaşı Belli Oldu

Uzun bir aradır seyirci karşısında olmayan Kıvanç Tatlıtuğ, nihayet setlere geri dönüyor. Üstelik partneri de belli oldu. İşte ayrıntılar...

Yeniden Seyirci Karşısına Çıkacak Olan Kıvanç Tatlıtuğ'un Rol Arkadaşı Belli Oldu
Yayınlanma Tarihi : 05 Ekim 2021 18:20

Uzun bir süredir ekranlardan uzak kalan Kıvanç Tatlıtuğ, Aşıklar Bayramı adlı film ile setlere dönüyor.

Ödüllü yönetmen Özcan Alper'in yönetmenliğini üstlendiği film, bir baba-oğul hikayesini gözler önüne serecek. Baba ve oğulun yol hikayesine ve yaşadıkları yüzleşmeyi izleyeceğimiz filmin kadrosu da yavaş yavaş belli olmaya başladı.

Aşıklar Bayramı filminde başrollerde Kıvanç Tatlıtuğ'a eşlik edecek isim Yasemin Allen oldu. Önümüzdeki günlerde filmin çekimleri için Yasemin Allen'in Kars'a gideceği öğrenildi. Son olarak filmin Elazığ'da geçen sahnelerinin çekildiği duyulmuştu.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Yasemin Allen'in yanı sıra filmde Settar Tanrıöğen de yer alıyor.

Aşıklar Bayramı adlı filmde, Tatlıtuğ avukat Yusuf karakterine hayat verirken, Allen eski sevgilisi, Tanrıöğen ise babasını canlandıracak.

Peki Yasemin Allen Kimdir?

14806.jpeg

Yasemin Kay Allen, 10 Temmuz 1989'da Londra'da dünyaya gelmiştir. İngiliz Dudley Allen ile İngiliz-Türk vatandaşı oyuncu ve şarkıcı Suna Yıldızoğlu'nun dünyaya gelen ilk çocuklarıdır. Bir erkek kardeşi olan Allen, henüz 3 yaşındayken Türkiye'ye dönmüşlerdir. ilköğrenimini Türkiye'de tamamladıktan sonra annesi ile birlikte Avustralya'ya yerleşen Allen, lise yıllarında sinema, drama, resim ve Japonca dersleri almış, birçok kısa filme imza atmıştır. Queensland Üniversitesi'nin Sinema Televizyon bölümünden burs kazanan oyuncu, 18 yaşında Türkiye'ye dönerek Müjdat Gezen Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'ne girip buradan mezun olmuştur.

2008 yılında Elif dizisi ile ekranlara çıkan Allen, Kavak Yelleri, Muhteşem Yüzyıl, Fi, Su ve Ateş, Strike Back ve Merhamet gibi birçok başarılı dizi ve filmde yer almıştır.

Kaynak: Objektif Port

İlgili Haberler