Yeni Sezonda Ekranda Olması Beklenen TRT Dizisinden Kötü Haber Geldi

TRT1 ekranlarında yayınlanan TV dizisi Teşkilat Eylül'de ekranda olacaktı. Ancak dizinin çekimleri durduruldu. İşte ayrıntılar...

Yeni Sezonda Ekranda Olması Beklenen TRT Dizisinden Kötü Haber Geldi
Yayınlanma Tarihi : 31 Ağustos 2021 18:10

TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisinden hayranlarını üzen haber geldi.

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul ve Deniz Baysal Yurtçu'nun olduğu Teşkilat dizisi Eylül ayında ikinci sezonunun ilk bölümüyle seyirci karşına çıkmayı planlarken beklenmedik bir olay yaşandı. Teşkilat dizisinde Mete karakterine hayat veren Mesut Akutsa'nın beyin kanaması geçirmesinin ardından set ekibi ve hayranları üzüntüye boğulmuştu. Ancak Teşkilat ekibinin peşini aksilikler bırakmadı.

Dizide Mete karakterini canlandıran Mesut Akutsa'nın beyin kanaması geçirmesinin ardından set ekibi ve oyuncularının yeni tip koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı. Set ekibi ve oyuncuların yeni tip koronavirüse yakalanmasının ardından çekimler durduruldu.

Eylül ayında yeni sezonuyla yayın hayatına başlamaya hazırlanan Teşkilat dizisinin Mete'sine hayat veren Mesut Akutsa'nın beyin kanaması geçirmesi ardından set ekibi ve oyuncular koronavirüse yakalandı. Set çalışmalarının durmasının ardından dizinin yayın tarihi ertelendi.

Oyuncuların ve set ekibinin koronavirüs testlerinin negatif çıkması halinde çekimler tekrardan başlayacak. Yapımcı ve kanal tarafından, yeni sezonun ilk bölümü ve ardından gelecek bölümlerin ne zaman yayınlanacağına dair bir açıklama yapılmadı.

Kaynak: Akşam - Objektif Port