Yeni Dizisiyle ekrana dönecek deniyordu! Ercan Kesal teklifi elinin tersiyle itti

Çukur dizisinde İdris Koçavalı karakterine hayat veren Ercan Kesal kendisine teklif edilen yeni dizi teklifini kabul etmedi.

Yeni Dizisiyle ekrana dönecek deniyordu! Ercan Kesal teklifi elinin tersiyle itti
Yayınlanma Tarihi : 23 Kasım 2021 02:30

Çukur dizisinde canlandırdığı İdris Koçavalı karakteriyle herkesin çok sevdiği isimlerden biri olan Ercan Kesal'ın yeniden ekranlara döneceği iddia edilmişti.

Ercan Kesal bu sezon Üç Kuruş dizisinde 1.bölümde konuk oyuncu olarak yer almış ardından da diziye veda etmişti.

Çukur dizisinin senaristi olan Gökhan Horzum tarafından yazımına başlanan ve Çağrı Bayrak'ın yönetimindeki Bir Gece Ansızın dizisinin oyuncu seçimi devam ediyor. Ay yapım tarafından ekrana getirilecek dizinin başrol oyuncusu ise Tolga Sarıtaş..

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın duyurduğu son gelişmeye göre ise dizi Yaprak dökümü gibi bir ailenin dramatik hikayesini anlatacak. Anadoludan İstanbul'a göç etmiş bir ailenin hayat hikayesi ekrana getirilecek. Dizide usta oyunculardan Ercan Kesal'ın da yer alacağı öne sürülmüştü.

Ancak Ercan Kesal dizideki iş programının yoğun olmasını gerekçe göstererek 6 gün çalışmak istemediğinden bu iddialı projeyi elinin tersiyle itme kararı aldı..

Bir süredir setlerde olmayan Ercan Kesal aynı zamanda film projeleri de yürütüyor. Ercan Kesal'ın iş yükü daha az olan projelerde yer almak istediği öğrenildi.

Öte yandan Bir Gece Ansızın dizisinin Show TV veya FOX TV ekranlarında yayınlanması bekleniyor..

İlgili Haberler