Yeni Dizi Başlamadan Olay Gelişme Melisa Şenolsun'un rolünü Simay Barlas kaptı!

SHOW TV ekranlarında yayınlanacak olan TV dizisi Aziz konusu kadar oyuncularıyla da olay olmayı başardı.. Melisa Şenolsun'un rolünü Simay Barlas aldı...

Yeni Dizi Başlamadan Olay Gelişme Melisa Şenolsun'un rolünü Simay Barlas kaptı!
Yayınlanma Tarihi : 26 Ağustos 2021 21:22

Murat Yıldırım'ın Başrolünde yer aldığı Aziz dizisi kuşkusuz Show TV ekranlarında yayınlanacak olay dizilerden biri olacak. Dizinin konusu kadar oyuncu kadrosu da konuşulmaya devam ediyor.

Yeni sezonda Aziz dizisi ekrana gelmek için gün sayarken dizinin peş peşe transferleri de devam ediyor.

AZİZ'DE KRİTİK ROL

Aziz dizisinde en çok dikkat çeken karakterlerden biri de Efnan karakteri olacak. Bu karakteri kimin canlandıracağı çok merak ediliyordu. Melisa Şenolsun'un adı geçmişti ilk olarak. Ancak beklenmedik bir şey yaşandı. Sözleşmesindeki bazı maddeler yüzünden sete başlamadan diziden ayrılık kararı aldı.

Yaşanan bu gelişme üzerine Melisa Şenolsun'un hayat vereceği Efnan karakteri için isim arayışına girildi ve o isim Simay Barlas oldu.. Efnan karakteriyle projeye dahil olan Simay Barlas Eylül ayında ekran karşısında olacak.

Aziz dizisinin bir dönem dizisi olduğu ve Hatay'da çekileceği öğrenildi. Diziyle ilgili yeni gelişmeler geldikçe sizlerle aktarmaya devam edeceğiz.

5e9e9b2a70380e15480477e9.jpg

Simay Barlas Kimdir?

5 Mayıs 1998 doğumlu olan Simay Barlas 23 yaşındadır. Güzel oyuncu İstanbul'da doğmuştur. Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü'nden mezun olan Simay Barlas paramparça adlı dizide öykü karakterine hayat verecek dizi dünyasına ilk adımını atmıştır.

Sonrasında da Zalim İstanbul ve Hayat Bazen Tatlıdır gibi yapımlarda rol almıştır. Şimdilerde ise Show TV ekranında yayınlanacak olan Aziz dizisinde oynayacaktır.

OBJEKTİF PORT - SADIK ŞİMŞEK

İlgili Haberler