Yasaklama ve tepkiler geri tepti: Kızıl Goncalar yine rekor kırdı

FOX TV ekranlarındaki Kızıl Goncalar dizisi yeni bölümüyle milyonları ekran başına kilitledi

Yasaklama ve tepkiler geri tepti: Kızıl Goncalar yine rekor kırdı
Yayınlanma Tarihi : 29 Ocak 2024 21:13

Kızıl Goncalar dizisi, yayınlandığı yeni bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başardı. Dizinin son bölümü, rekor bir izleyici kitlesi tarafından takip edilerek büyük ilgi gördü. Yasaklama ve tepkilere rağmen, Kızıl Goncalar'ın popülaritesi her geçen gün artmaya devam ediyor.

Dizinin başarısı, dikkat çekici senaryosu ve etkileyici oyunculuk performanslarıyla adından sıkça söz ettiriyor. İzleyiciler, her hafta merakla bekledikleri yeni bölümlerde, heyecan dolu anlar yaşayarak diziye olan ilgilerini sürdürüyorlar.

kapak-093945-1702984660.jpg

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Başrollerini Özgü Namal, Özcan Deniz, Mert Yazıcıoğlu, Erkan Avcı, Selen Öztürk'ün paylaştığı, RTÜK'ün yayın durdurma cezasıyla gündemden düşmeyen ve ceza sonrası reytinglerde zirveye oturan Kızıl Goncalar'a bu hafta Cüneyd ve Zeynep damgasını vuracak. Cüneyd ve Zeynep’e evlilik yolunda dergâhta bir tören düzenlenir. Törende, beklenmedik biçimde, Meryem de kızının evliliğine onay verir. Çünkü Meryem ve Levent’in başka planları vardır.

2024-01-22-kizil-goncalar.jpg

Zaman kazanma peşinde olan Meryem ve Levent, Suavi’nin yardımıyla Zeynep’i yurtdışına okumaya göndermeye çalışır ama bunun için Zeynep’in çok zor bir soruya cevap vermesi gerekecektir. Cüneyd, Zeynep’le yeni bir geleceğe yürüdüğünü zannederken, geçmişin hayaletleri onunpeşini bırakmayacaktır.