Yasak Elma setinden kaçtıkları iddia ediliyor! Şevval Sam ve Eda Ece'den sürpriz

6.sezonu büyük bir merakla beklenen FOX TV'nin Yasak Elma dizisinden gelen son haber herkesi şaşırtacak türden oldu

Yasak Elma setinden kaçtıkları iddia ediliyor! Şevval Sam ve Eda Ece'den sürpriz
Yayınlanma Tarihi : 15 Eylül 2022 01:03

5 sezon boyunca Yasak Elma dizisi Türk televizyon tarihinin en çok izlenen dizilerinden biri olmayı başardı. FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisi tam beş yıldır en çok izlenen ve takip edilen yapımlardan biri. Seyirciler Yasak Elma dizisini çok seviyor. Başlangıçta bu dizi tutmaz diyenler de olmuştu. Ancak geldiğimiz süreç itibariyle yakında Yasak Elma dizisi beşinci sezona merhaba diyecek. Seyirciler büyük bir merakla beşinci sezonu beklerken setten haberler de gelmeye başladı. Dizi ve televizyon dünyasından haberler yayınlayan televizyongazetesi.com adlı internet sitesi Yasak Elma dizisiyle ilgili olarak dikkat çeken bir haberi yayınladı. Yayınlanan haberde Şevval Sam ve Eda Ece'nin yeniden buluşmaları nedeniyle mutlu olduklarına dikkat çekildi.

Yaz boyunca Şevval Sam’ın Türkiye turnesi nedeniyle çok görüşemedikleri anlaşılan iki oyuncu, Yasak Elma’nın çekimlerinin başlamasıyla birlikte poz vermeye de başladılar. Geçtiğimiz günlerde Eda Ece, Şevval Sam ile bir araya geldiklerini gösteren paylaşımı ile dikkat çekti.

“Kaçtık” notunu düşen Eda Ece’nin paylaşımını, Şevval Sam da kendi sayfasından yayınladı. İyi arkadaş olan iki oyuncunun keyiflerinin yerinde olduğu da görülüyor fotoğrafta. Setten bir fırsat bulut kaçtıkları ve birlikte vakit geçirdikleri tahmin edilen pozlarında Ece ve Sam, yeniden buluşmanın keyfini yaşıyor adeta…

sevvalsam-edaece.jpg

Öte yandan Şevval Sam'ın Yasak Elma dizisine veda edeceği de öne sürülmüş ancak iddialar doğru çıkmamıştı. Başarılı oyuncu son sezon içinde ikna edildi ve Yasak Elma dizisi final yapana kadar kadroda yer alacak.

Yasak Elma dizisinin 2023 Haziran ayında final yaparak ekrana veda etmesi bekleniyor. Başka bir deyişle Yasak Elma dizisinin 7.sezonu ne yazık ki ekranda olmayacak.