Yasak Elma Dizisiyle İlgili Seyirciyi Şaşırtacak Yeni Kararlar Alındı

FOX ekranlarında yayınlanan TV dizisi Yasak Elma hakkında herkesi şaşırtan bir karar alındı. Diziyle ilgili alınan yeni kararlar belli oldu. İşte detaylar...

Yasak Elma Dizisiyle İlgili Seyirciyi Şaşırtacak Yeni Kararlar Alındı
Yayınlanma Tarihi : 16 Eylül 2021 17:15

Pazartesi akşamlarının ilgi gören entrika dolu dizisi Yasak Elma, 5. sezonun ilk bölümüyle hayranlarını ekrana kilitledi. FOX TV'nin uzun soluklu dizi geçtiğimiz günlerde yeni sezonun ilk bölümüyle yayın hayatına başladı. Geçtiğimiz sezona göre reytingleri biraz düşük kalsa da yine de iyi bir performans sergiledi. 5. sezonda diziye katılan yeni karakterler de bir bir öne çıkmaya başladı.

Yeni sezonda özellikle Kumru olarak karşımıza çıkan Biran Damla Yılmaz, hikayede birçok değişikliklere neden olacak gibi görünüyor. Dizinin ilk dakikalarından itibaren Kumru'nun Çağatay ile arasında yaşanan yasak aşk, oldukça heyecan vericiydi. Herkesin merak ettiği ise Eda'nın bu durumu öğrenince nasıl bir tepki vereceği oldu. Ayrıca yeni sezonda diziye dahil olan Murat Aygen, Erdal Bilingen ve Yasmin Erbil de diziye canlılık verecektir. Ancak diziye iki yeni isim daha dahil olacak. İki isim de diziye bambaşka bir soluk katacak gibi görünüyor.

Televizyon Gazetesi'nin haberine göre; Yasak Elma dizisinde Emre Diner'in hayat verdiği Ömer karakterinin babası olarak Ali Tutal diziye dahil olacak.

Yeşilçam oyuncusu Ali Tutal'ın yanı sıra diziye katılacak bir diğer isim ise Ömer karakterinin babasının hemşiresi rolü ile Gizem Denizci olacak. Yaklaşık 2 yıldır ekranlarda yer almayan Gizem Deniz'i Söz dizisindeki Naz, Lale Devri dizisindeki İnci ve Kiralık Aşk dizisindeki Ayşegül karakteri ile hatırlayacaksınızdır.

Genç ve başarılı oyuncu Denizcinin karakteri ile elimizdeki bilgi sınırlı olsa da hem kendisine hem de Ali Tutal'a başarılar dileriz.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port