Yasak Elma Dizisinin Hayranları İçin Sevindirici Gelişme!

FOX TV ekranında yayınlanan Yasak Elma dizisinin 4. sezon sonunda biteceği iddia edilmişti ancak dizi 5.sezona kadar gelmişti. Gelen son bilgilere göre Yasak Elma gelecek sezonda da ekranda olacak.

Yasak Elma Dizisinin Hayranları İçin Sevindirici Gelişme!
Yayınlanma Tarihi : 01 Şubat 2022 18:30

Başrollerini Şevval Sam, Eda Ece, Berk Oktay, Biran Damla Deniz ve Murat Aygen'in paylaştığı, FOX TV'nin sevilen dizisi Yasak Elma'dan hayranlarını sevindirecek haber geldi.

Milyonlarca izleyicinin Pazartesi akşamlarının klasiği haline gelen Yasak Elma dizisinin 4. sezon sonunda biteceği iddia edilirken 5. sezonda da izleyici karşısına çıktı. Her sezon değişen oyuncu kadrosu, yeni birliktelikler ve entrikalar ile daha da komedi tadına evrilen Yasak Elma, bu sezonda Pazartesi akşamlarının en çok izlenen dizisi olmaya devam ediyor.

Yasak Elma Reyting Listesinde Yine Zirvede

4. sezon sonunda biteceği iddia edilirken 5. sezonda yine bomba gibi ekrana gelen Yasak Elma izleyicileri şimdiden 6. sezonu merakla bekliyor. Kanal yönetimi ve yapımcı şirket tarafından herhangi bir açıklama yapılmasa da birçok izleyici dizinin gelecek sezonda devam edeceğini söylüyor. Ayrıca dizinin reyting sıralaması da bu iddiaları doğruluyor.

Geçtiğimiz hafta ekrana gelen bölümüyle reyting sıralamasında zirveye oturan Yasak Elma, karşısındaki Üç Kuruş ve Alparslan Büyük Selçuklu dizilerini geride bırakmaya devam ediyor. Bu başarı da dizinin gelecek sezon ekranda yer alacağı iddialarını doğruluyor.

Kaynak: televizyongazetesi.com