Yasak Elma Dizisinin Ekibine Yılbaşı Müjdesi! Yeni Karara Çok Sevindiler

Yasak Elma dizisinin oyuncularına deyim yerindeyse piyango vurdu. Ekip büyük bir rahatlık içerisinde olacak. İşte detaylar...

Yasak Elma Dizisinin Ekibine Yılbaşı Müjdesi! Yeni Karara Çok Sevindiler
Yayınlanma Tarihi : 28 Aralık 2021 19:12

FOX TV'nin uzun soluklu entrika ve absürt komedi tadında dizisi Yasak Elma, beşinci sezonunda da Pazartesi akşamlarının reyting sıralamasında zirvede durmaya devam ediyor.

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam, Berk Oktay, Biran Damla Yılmaz ve Murat Aygen'in yer aldığı dizi ekibi şimdiye sergilediği yoğun çalışma temposunun başarısını reytinglerde gösterse de bekledikleri gelişme sonunda yaşandı. Her fırsatta çok yoğun çalıştıklarını dile getiren dizi ekibi, bir süre dinlenme fırsatı bulacak.

Yasak Elma Seti Paydos Etti

Hikayesindeki dinamikleri elden bırakmayan Yasak Elma, izleyicileri oyuncularının da muhteşem performansıyla her daim ekran başında tutmayı başaran dizi ekibi sonunda dinlenebilecek. Alınan karara göre Yasak Elma dizisi 1 hafta ara verecek.

Yılbaşı nedeniyle alınan karara göre; 3 Ocak Pazartesi akşamı yayınlanması planlanan yeni bölümü, 10 Ocak Pazartesi akşamı FOX TV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak. Alının bu karar sayesinde dizi ekibi de 1 hafta ara vererek dinlenebilecek.

Kaynak: televizyongazetesi.com