Yasak Elma Dizisine kötü haber. Şahika yani Nesrin Cavadzade Geri Döndü..

Yasak Elma dizisinde Şahika karakterine hayat veren sonrasında da diziden ayrılan Nesrin Cavadzade Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Üç Kuruş dizisiyle setlere geri döndü

Yasak Elma Dizisine kötü haber. Şahika yani Nesrin Cavadzade Geri Döndü..
Yayınlanma Tarihi : 22 Ekim 2021 16:49

Yasak Elma dizisiyle ünlenen ve oynadığı çok sayıda diziyle adını geniş kitlelere duyurmayı başaran Nesrin Cavadzade yeni dizisiyle setlere dönüyor.

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinin 109.bölümünde diziden ayrılan Nesrin Cavadzade bu kez başka bir diziyle ekranlarda olacak.

Yönetmen tartışması nedeniyle seti terk ettiği öne sürülen Nesrin Cavadzade bu gelişme üzerine diziden ayrılmaya karar vermişti.

Yasak Elma dizisinde Nesrin Cavadzade oldukça kilit bir roldeydi. Şahika karakterine hayat veren Nesrin Cavadzade şimdi o günleri geri bırakarak çok daha iddialı bir diziyle ekranlara dönüyor..

YASAK ELMA'YA BÜYÜK DARBE

Yasak Elma dizisinde oldukça kilit bir rolde olan Nesrin Cavadzade bu kez Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Üç Kuruş dizisinde Bahar karakterine hayat verecek.

Ancak burada dikkat çeken bir detay var. Yasak Elma dizisi ve Üç Kuruş dizileri aynı gün yayınlanacak. Her iki dizi de pazartesi akşamları yayınlanıyor. Yasak Elma dizisi ve Üç Kuruş dizileri arasındaki rekabette Nesrin Cavadzade'nin nasıl bir görev üstleneceği şimdiden merak konusu oldu..

Show TV ekranlarının yeni dizisi Üç Kuruş renkli bir roman dizisi olarak dikkat çekiyor. Uraaz Kaygılaroğlu ve Ekin Boç başrol oyuncuları arasında yer alıyor. Erkek oyuncular bu iki isimden oluşurken kadın oyuncular ise Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora ve Nursel Köse olacak..

Yasak Elma dizisinde büyük bir çıkış elde eden Nesrin Cavadzade şimdi etkileyici performansını Üç Kuruş dizisi için sergileyecek..

Öte Yandan Televizyon Gazetesinin derlediği habere göre Dizinin henüz yayın tarihi belli olmadığı ama ünlü oyuncunun rolü hakkında da detayların belli olduğu ortaya çıktı. Buna göre Bahar karakteri ile izleyeceğimiz Nesrin Cavadzade’nin imajında pek bir değişiklik olmayacak.

Üç Kuruş dizisinde Bahar karakterine hayat verecek olan ünlü oyuncu Nesrin Cavadzade yeni karakterini güçlü, isyankar, korkusuz ve sıra dışı olarak tanımlıyor.

Ayrıca Bahar’ın bağımsız, kimseye boyun eğmeyen, mücadeleci yapısının kendisini cezbettiğini de belirten ünlü oyuncu, seyirci ile buluşmak için de sabırsızlandığını belirtiyor.

Yeni dizisiyle ilgili açıklamalarda bulunan Cavadzade diziyle ilgili değerlendirmesinde : “Her Pazartesi akşamı, bizi kendimizle yüzleştirecek, “Hiç yapmadım diyebilir miyim?” diye kendimize soracağımız dizimizin bir an önce sizlerle buluşması için gün sayıyoruz. Çok mutlu ve çok heyecanlıyız.” ifadelerine yer verdi.

Nesrin Cavadzade aslen nerelidir?

Nesrin Cavadzade aslen Azerbaycan'lıdır. Azerbaycan'ın Bakü kentinde doğan Nesrin Cavadzade 2021 itibariyle 39 yaşındadır. 30 Temmuz 1982 tarihinde Bakü'de dünyaya gelen Nesrin Cavadzade Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümünden mezun olduktan sonra 2 yıl boyunca Tekand Studio'sunda oyunculuk eğitimi almıştır. Türkiye'ye 11 yaşında gelen başarılı oyuncu kariyerinin tüm basamaklarını da Türkiye'de tırmanmıştır.