Yasak Elma Dizisine Bir Oyuncu Daha Giriş Yapıyor! Kadro Yenilendi

FOX TV'de yayınlanan Yasak Elma dizisi 5.sezona iddialı oyuncularla devam ediyor. Kadro resmen yenilenirken yeni bir oyuncu daha katıldı

Yasak Elma Dizisine Bir Oyuncu Daha Giriş Yapıyor! Kadro Yenilendi
Yayınlanma Tarihi : 09 Kasım 2021 21:13

Yasak Elma dizisi reyting konusunda iyi noktalarda olan bir dizi. 5.sezonda da yoluna devam eden Yasak Elma dizisine yeni oyuncular katılmaya devam ediyor.

4.Sezonda çok sayıda oyuncu diziden ayrılmıştı.

5.Sezonda ise Murat Aygen gibi başarılı bir isim diziye dahil olmuştu. Son dönemdeki bir çok dizisi final yapan FOX TV , Yasak Elma dizisine büyük özen gösteriyor.

T24'ün geçtiği habere göre Yasak Elma dizisine yeni bir oyuncu daha katıldı.

Yasak Elma dizisine yeni dahil olan Murat Aygen'in hayat verdiği Doğan karakterinin yardımcısıyla ilgili yeni bir değişiklik kararı alındı.

Erdal Bilingen diziden ayrıldı. Yerine ise Ersel Şibil geldi.

Doğan karakterinin yardımcısı Çetin karakterine Erdal Bilingen hayat veriyordu. Ancak diziden sağlık sorunlarını gerekçe göstererek ayrıldı..

Bu değişiklikle ilgili olarak gazeteci Birsen Altuntaş gelişmeleri okuyucusuyla paylaştı.. Yasak Elma dizisine yeni dahil olan Ersel Şibil hakkında bilgiler veren Birsen Altuntaş oyuncunun bugüne dek Öyle Bir Geçer Zaman ki, Küçük Ağa, Gülperi isimli dizilerde yer aldığını belirtti..

c8bxx54.png

Yasak Elma dizisinde performansını sergileyecek olan Ersel Şibil 1989 doğumlu olup aslen İzmir Çeşmeli'dir. Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosunda uzun yıllar yer alan Ersel Şibil oyunculuk performansıyla dikkat çekerken son dönemin yıldızı parlayan gençleri arasında gösteriliyor.

Ersel Şibil'in yakışıklığı ise Yasak Elma dizisini takip eden genç kızların ilgisini çekecek görünüyor..