Yasak Elma Dizisinden Ayrıldığı Duyuruldu. Neyse ki iyi haber geldi

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinde beklenmedik ara. Dizide Murat Aygen'in yardımcısını canlandıran Erdal Bilingen'in ne zaman geri döneceği de belli oldu.

Yasak Elma Dizisinden Ayrıldığı Duyuruldu. Neyse ki iyi haber geldi
Yayınlanma Tarihi : 10 Kasım 2021 20:57

Beşinci sezonuyla yine fırtınalar estiren ve reyting rekorları kıran Yasak Elma dizisi yoluna tüm hızıyla devam ediyor. Reyting konusunda büyük bir yükseliş kaydeden Yasak Elma dizisi şu günlerde ise reyting konusunda biraz sıkıntı çekiyor.

Dizideki karakterler çok seviliyor..

Yasak Elma dizisinde Çetin karakterine hayat veren Erdal Bilingen yaklaşık 3 bölümde yer alamayacak.

Erdal Bilingen'in bir operasyon geçireceği bu nedenle setten izin aldığı öğrenildi.

Televizyon gazetesinin derlediği habere göre başarılı oyunculardan Murat Aygen'in canlandırmış olduğu Doğan karakterinin yardımcısı olarak diziye dahil olmuştu Erdal Bilingen..

Küçük bir operasyonun ardından Erdal Bilingen'in yeniden diziye döneceği öğrenildi.. Bu kapsamda dizinin senaryosunda da küçük bir değişiklik yapıldı. Çetin'in hikayesi 3 hafta sonra kaldığı yerden devam edecek..

erdalbilingen-birandamlayilmaz-yasakelma-750x375-c.jpg

Öte yandan Erdal Bilingen ve Biran Damla Yılmaz tam beş yıllık aranın ardından yeniden aynı projede buluştular. İkili daha önce Kırgın Çiçekler dizisinde rol almışlardı. Erdal Bilingen bu dizide Tevfik karakterine hayat verirken Biran Damla Yılmaz ise Eylül karakterine hayat vermişti.

YASAK ELMA'NIN İŞİ BUNDAN BÖYLE BİRAZ DAHA ZOR

Öte yandan pazartesi akşamları yayınlanan Yasak Elma dizisi için işler bundan böyle biraz zor yürüyecek. Alparslan dizisi sezona bomba gibi bir giriş yaptı. Show TV'nin Üç Kuruş dizisi beklenen ilgiyi görmese de Yasak Elma dizisinin en güçlü rakibi Alparslan dizisi olacak görünüyor.

İleriki haftalarda Yasak Elma dizisinin Alparslan dizisinin yükselişi karşısında neler yapabileceği merak ediliyor.