Yasak Elma dizisinde her şeyi alt üst edecek iki yeni oyuncu

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisine iki yeni karakter giriş yapıyor. Yasak Elma'da adeta her şey alt üst olacak..

Yasak Elma dizisinde her şeyi alt üst edecek iki yeni oyuncu
Yayınlanma Tarihi : 11 Ekim 2021 11:23

FOX TV'nin dizi konusunda yüzü pek son zamanlarda gülmese de beş sezondur ekranda fırtınalar estiren Yasak Elma dizisiyle kanalın işleri baya bir yolunda gidiyor.

Beş sezondur ekranda olan Yasak Elma dizisi yeni sezonda çok sayıda karaktere misafirlik yapıyor. Hikayede de yeni değişiklikler yapıldı. Her ne kadar çok sayıda dizi yorumcusunun hikayenin değişmesinin diziye kötü etki edeceğini düşünse de tam tersi oldu ve dizi adeta reyting deposuna dönüştü. Seyirci yeni hikayeyi de çok beğendi.

Kadrosunda Eda Ece, Şevval Sam, Berk Oktay, Murat Aygen, Biran Damla Yılmaz gibi başarılı isimlerin yer aldığı dizinin hikayesinde önemli değişiklikler yaşanıyor.


Televizyon gazetesinin yaptığı derlemeye göre çapkınlığıyla artık nam salan Çağatay karakterinin eşi Yıldız’ı aldatması dizinin yeni sezona hızlı giriş yapmasını sağlamış oldu.

İHANET HER ŞEYİ DEĞİŞTİRECEK

Ancak Yıldız, Kumru ile kocasının yasak aşkını öğrendi ve her şey bu gelişmeden sonra alt üst olacak. İşte bu kapsamda Yıldız’ın intikam planları devreye girecek ve Yasak Elma’nın hikayesi eskisi gibi entrikalarla dolu bir hale gelmiş olacak. Bol dram ve intikam sahneleri izleyeceğiz gibi duruyor.

Yayınlandığı İlk 4 sezonda olduğu gibi yeni dönemde de izleyicisini etkilemeyi başaran dizinin hikayesine de iki yeni karakter katılacak. Bu karakterlerin gelişi ile birlikte nasıl değişimler yaşanacağı da seyirciler tarafından merakla bekleniyor.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

FOX TV ekranında 11 Ekim Pazartesi günü 115. bölümü yayınlanacak olan Yasak Elma dizisinde Murat Aygen’in canlandırdığı Doğan karakterinin sevgilisi Arzu’nun olaylara hızlı bir şekilde giriş yapmasını seyredeceksiniz.

Ayrıca Arzu karakterini canlandırması için Nihan Aypolat ile anlaşma yapıldığı öğrenildi. Bu kapsamda da Yeni bölümlerde Arzu’nun ortaya çıkması bazı değişiklikleri de beraberinde getirmiş olacak. Nihan Aypolat geçen sezon Çocukluk adlı TV dizisinde Lale karakterine hayat vermişti.

Şimdi Yasak Elma dizisinde Hayat vereceği Arzu karakteriyle adeta fırtınalar estirecek..

Öte yandan Yıldız ise yasak aşkın ardından Çağatay ile boşanmak için adım atmaya hazırlanıyor. İyice bir araştırma sürecine girerek Bu konuda da ünlü bir avukat ile anlaşacak olan Yıldız, sert bir döneme hazırlık yapıyor gibi duruyor. Ünlü avukatla ilgili bilgiler de geldi. Yasak Elma dizisinde Bu avukat karakterinde ise Yeşim Alıç’ı izleyeceksiniz.

Dizide Avukat Zeliha isimli karakteri canlandıracak olan Yeşim Alıç, uzun bir aradan sonra yeniden setlere böylelikle dönmüş olacak.

AYRILIKTA VAR

FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma'ya İki yeni karakterin katılacağı öğrenilirken Yasmin Erbil’in ayrıldığı da ortaya çıktı.

İZLEYİCİ BEĞENMEMİŞTİ

Canan karakterinde pek de başarılı bulunmayan ve performansı beğenilmeyen Yasmin Erbil’in ilk dizi macerası kısa süreli oldu. Yasmin Erbil'in oyunculuğu pek sevilmediği için yeni sahne yazılmadığı duyurulmuştu.

FRAGMANDA GELDİ

114 bölümdür ekranda fırtınalar estiren Yasak Elma dizisinin 115.bölümüne ait fragmanda geldi. İşte o ses getirecek fragmandan ilk sahneler

İlgili Haberler