Yasak Elma dizisinde büyük ayrılık! Ender ve Yıldız Hayranları Şaşkın

118 bölümdür ekranda olan FOX TV'nin Yasak Elma dizisinde beklenmedik gelişme . Yıldız ve Ender arasındaki dostluk bitiyor.

Yasak Elma dizisinde büyük ayrılık! Ender ve Yıldız Hayranları Şaşkın
Yayınlanma Tarihi : 05 Kasım 2021 23:18

Pazartesi akşamları yayınlanan Yasak Elma dizisi reyting birinciliğini kutlarken dizinin yeni bölümünde beklenmedik gelişmeler yaşanacak. Seyirciler yine bol entrika dolu sahnelere doyacak. RTÜK'e dizi hakkında bugüne kadar çok sayıda şikayet yapılsa da en çok izlenen dizilerden biri olma özelliğini taşımaya devam ediyor.

5 Sezondur FOX TV ekranında yayınlanan Yasak Elma dizisi yoluna hız kesmeden devam ediyor. 119.bölüme ilişkin ayrıntılar da gelmeye başladı. Ender'in Kumru ile görüştüğünü öğrenen Yıldız küplere bindi.

Ender'e resti çekti... Ve büyük dostluk bitiyor.

Fatih Aksoy'un yapımcılığındaki Yasak Elma dizisinde entrika da hız kesmeden devam ediyor.

Eda Ece, Şevval Sam, Berk Oktay, Biran Damla Yılmaz ve Murat Aygen'in başrollerinde yer aldığı Yasak Elma dizisi 8 Kasım Pazartesi günü FOX TV ekranında 119.bölümüyle ekrana gelecek.

Yeni bölümde ortalığın tamamen karıştığı görüldü. Yıldız'ın Ender için söylemiş olduğu 'Karşında eski Yıldız Yok! resti dikkat çekiyor...

Yıldız ile Ender'i bir arada gören Kumru ise ikilinin yanına gelerek ''Ender'ciğim sen geceleri benimle gündüzle de Yıldız'lasın galiba.'' diyerek bombayı patlatıyor..

Bunun üzerine yakın arkadaşı Ender'in Kumru ile görüştüğünü iğrenç bir şekilde öğrenen Yıldız'ın Hiç kimsenin gözünün yaşına bakmam. Hatır gönül işleri falan bitt bende!' çıkışı adeta diziye damga vuracak sahnelerden biri olacak.

Yıldız sadece bununla kalmayacak. Doğan ve Kumru'nun arasında yaşanan gerçeği de öğrenecek. İşte Yasak Elma dizisinin 119.bölümünden o fragman