Yasak Elma Dizisinde Beklenmedik Bir Ayrılık Daha Geldi

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisi bir yandan izlenme rekorları kırarken bir yandan da ayrılıklarla gündeme geliyor.

Yasak Elma Dizisinde Beklenmedik Bir Ayrılık Daha Geldi
Yayınlanma Tarihi : 08 Kasım 2021 19:30

FOX TV'nin reyting rekortmeni dizisi Yasak Elma, beşinci sezonunda da fırtınalar estirmeye devam ediyor. Pazartesi akşamları yayınlanan dizi hikayesinin git gide heyecanlanmasıyla gün birinciliğini haftalardır elden bırakmıyor. Ancak gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberi göre hem izleyiciyi hem de dizi ekibini derinden sarsan bir ayrılık yaşandı.

Milyonları peşinden sürükleyen FOX TV'nin absürt komedi ve entirka tadında ilerleyen dizisi Yasak Elma'da kısa süreli bir ayrılık gündeme geldi.

Habere göre; beşinci sezonda hikayeye dahil olan Çetin karakterine hayat veren Erdal Bilgingen bir operasyon geçirecek. Operasyon sonrası 3 hafta süresince dizide yer almayacak. Murat Aygen'in hayat verdiği Doğan karakterinin yardımcısı olarak diziye giren Bilgingen'in diziye dahil olur olmaz böyle bir olay ile karşılaşması hem dizi ekibini hem de izleyiciyi üzdü.

Oyuncu Bilgingen'in menajerlik ajansından da bir açıklama geldi. Açıklamaya göre; oyuncu basit bir operasyon geçirecek. Ancak yapımdan izinli olarak 3 hafta sette yer almayacak. Tedavi süresi biter bitmez tekrardan Çetin karakterine hayat verecek.

Bir Oyuncu Gitti Bir Oyuncu Geldi

Öte yandan diziye bir yeni oyuncu daha dahil oldu. Murat Aygen'in canlandırdığı Doğan karakterinin yeni yardımcısı olarak Ersel Şibel diziye dahil oldu.

Ersel Şibel, 2007-2010 yılları arasında İzmir Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nda yer aldıktan sonra İstanbul'a gelerek kamera önü eğitimi aldıktan sonra oyuncu koçluğu yapan Şibel, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Küçük Ağa ve Gülperi gibi başarılı dizilerde de yer aldı.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port