Yasak Elma Dizisi Kadroyu Genişletiyor! İki Yeni Oyuncu Daha Geldi

FOX TV ekranında yayınlanan TV dizisi, Yasak Elma yeni sezondaki iddialı yükselişini yeni oyuncuları kadroya dahil ederek sürdürüyor. Diziye iki yeni oyuncu geldi.

Yasak Elma Dizisi Kadroyu Genişletiyor! İki Yeni Oyuncu Daha Geldi
Yayınlanma Tarihi : 07 Ekim 2021 01:55

Yasak Elma dizisi FOX TV'nin en çok izlenen dizilerinden biri. Ancak en çokta şikayet edilen dizi olma özelliğini taşıyor. Öyle ki RTÜK'e çok sayıda şikayet bu dizi için yağıyor.

Yeni Akit hemen hemen neredeyse her bölümü haberleştirerek açıktan tepki gösteriyor. Yasak Elma dizisi ise bu tepkiler ve şikayetlere rağmen yoluna tüm hızıyla devam ediyor.

Daha önce diziden çok sayıda oyuncu ayrılmıştı. Ancak yerlerine yeni oyuncuları getiren yapım şirketi adeta reyting konusunda zirve olma konusunda ısrarını sürdürüyor.

TV100'den Birsen Altuntaş'ın derlediği habere göre: Medyapım’ın FOX’ta ekrana gelen Yasak Elma dizisi beşinci sezonda da pazartesi akşamlarına damga vuruyor.

Son olarak Yasmin Erbil ile ilgili ayrılık haberleriyle gündeme gelen dizinin kadrosuna iki yeni oyuncu daha dahil oluyor.

Bilindiği gibi Ece Erdek Koçoğlu ve Elif Turgay’în yönettiği dizinin kadrosuna bu sezon Murat Aygen “Doğan” karakteriyle katılmış ve Doğan’ın Arzu adlı bir de sevgilisinin olacağı açıklanmışı.


Yasak Elma hayranlarının en çok merak ettiği şeyse Arzu karakterinin kim olacağıydı . Ve gelen bilgilere göre o Rolün sahibi başarılı oyuncu Nihan Aypolat oldu.

Ayrıca eşi Çağatay’ı (Berk Oktay) Kumru’yla (Biran Damla Yılmaz) basan Yıldız’ın (Eda Ece) sosyetenin önde gelen boşanma avukatlarından Zeliha Manas’ı da tutacak. Gelen bilgilere göre Bu rolü de başarılı oyuncu Yeşim Alıç canlandıracak.

Ayrıca diziye geçmişten geleceği konuşulan kişinin de Çağatay’ın bir oyunu olduğu öne sürülüyor.

Nihan Aypolat Kimdir?

4b7678c30fa0ad15bfd64733264f0cf0.jpg

Henüz 1987 doğumlu olan Nihan Aypolat Oyuncu / Yönetmen Yardımcısı. Tiyatro, sinema ve dizi film oyuncusu olarak kariyerine devam etmektedir. Dabbe film serisiyle adını geniş kitlelere duyuran başarılı oyuncu ayrıca çok sayıda tiyatro oyununda rol almıştır. Yasak Elma dizisinde anlaşılan baya ses getirecek görünüyor.

Yeşim Alıç Kimdir?

lx4d93ed3fdf8faa60e21588dbd387e8c95233b001b0447a37.jpg

31 Aralık 1971 dünyaya gelen Yeşim Alıç Sinema, dizi ve tiyatro oyuncusu olarak kariyerine devam etmektedir. İstanbul Üniversitesi devlet konservatuvarı tiyatro ana sanat dalından 1992 senesinde mezun olan başarılı oyuncu adını çok sayıda dizi ve filmle duyurmuştur. İlk oynadığı dizi Yağmur beklerken. Şimdilerde oynayacağı dizi ise FOX TV ekranında yayınlanan Yasak Elma dizisi olacak

İlgili Haberler